خانه اخبار اتریوم در صورت رسیدن به قیمت ۳۸۰ دلاری می‌تواند از کاهش قیمت جلوگیری کند

اتریوم در صورت رسیدن به قیمت ۳۸۰ دلاری می‌تواند از کاهش قیمت جلوگیری کند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
610
اتریوم در صورت رسیدن به قیمت 380 دلاری می‌تواند از کاهش قیمت جلوگیری کند

اتریوم طی روزهای گذشته اوضاع آن چنان خوبی را پشت سر نگذاشته و در روز گذشته با قیمت پایین‌تر از ۳۷۰ دلاری مواجه شد. قیمت این ارز دیجیتال حتی از نقطه‌ی حمایتی ۳۶۵ دلاری نیز پایین‌تر آمد و پس از آن در قیمت ۳۶۰ دلار نقطه‌ی حمایتی جدیدی ساخته و کمی افزایش یافته است.

قیمت اتریوم در نهایت در روز گذشته پس از امتحان کردن نقطه‌ی ۳۶۰ دلاری توانست کمی بیشتر شود و نقاط افزایشی ۳۶۵ و ۳۷۰ دلاری را آزمایش کرد. با این حال، پیش بینی کارشناسان بر این است که اگر اتریوم بتواند طی روز آینده قیمت ۳۸۰ دلاری را بشکند، می‌تواند به طور موقت از کاهش قیمت‌های آتی جلوگیری کند.

در حال حاضر، اتریوم بر روی قیمت ۳۷۲ دلاری نقطه‌های جدیدی را تست می‌کند. در واقع، گفته می‌شود دو نقطه‌ی ۳۷۰ دلاری هم اکنون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند و در صورتی که قیمت بیت کوین پایین‌تر از این نقطه نیاید و بتواند به قیمت ۳۸۰ دلاری نیز نزدیک شود، احتمالا شاهد افزایش قیمت آن و جلوگیری از کاهش قیمت خواهیم بود.

به هر حال، اتریوم مدت زمان زیادی است که از قیمت ۴۰۰ دلاری فاصله گرفته است و انتظار می‌رود رنج قیمتی این ارز دیجیتال همچنان در بازه‌ی فعلی باقی بماند. دنیای ارزهای دیجیتال ریسک زیادی را می‌پذیرد و در صورتی وارد آن شوید که علم و آگاهی زیادی داشته باشید. شما همچنین می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…