خانه اخبار بیشتر سرمایه گذاران حرفه‌ای اروپایی به تازگی ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند

بیشتر سرمایه گذاران حرفه‌ای اروپایی به تازگی ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
584
بیشتر سرمایه گذاران حرفه‌ای اروپایی به تازگی ارز دیجیتال خریداری کرده‌اند

در جدیدترین مقاله‌ی چاپ شده در وب سایت Cointelegraph  و با توجه به تحقیقات گسترد‌ه‌ای که انجام شده، به نظر می‌رسد بیشتر سرمایه گذاران حرفه‌ای اروپایی پول‌های خود را وارد دنیای ارزهای دیجیتال کرده‌اند تا با دریافت سودی مناسب بتوانند سرمایه‌ی خود را حفظ کرده و به مقدار آن نیز بیفزایند.

براساس نظر سنجی منتشر شده، مجموع سرمایه‌ی قرار گرفته ۵۵ نفری که در این نظر سنجی شرکت کرده‌اند به بیش از ۷۱۹ میلیارد دلار می‌رسد که تقریبا چیزی نزدیک به دوبرابر مقدار معاملات صورت گرفته در دنیای ارزهای دیجیتال است. در این میان، بیش از ۳۶ درصد از سرمایه‌ی مذکور متعلق به دارایی‌های مربوط به بلاک چین از جمله ارزهای دیجیتال بوده است.

از میان ۶۹ درصدی که هنوز در دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری نکرده‌اند، بیش از ۳۶ درصد آن‌ها اعلام کرده‌اند که تصمیم دارند در دنیای ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنند. بنابرین، به نظر می‌رسد در آینده‌ای نزدیک چیزی نزدیک به ۷۰ درصد از سرمایه داران حرفه‌ای و کاربلد اروپایی تصمیم خود را مبنی بر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال گرفته‌اند و این بازار همچنان روند صعودی خود را حفظ خواهد کرد.

از دیگر نکات قابل توجه این آمار، می‌توان به سرمایه‌ گذاری ۸۵ درصدی این افراد در ارز های دیجیتال بیت کوین و اتریوم اشاره کرد. این در حالی است که برخی دیگر به توکن‌های امنیتی علاقه‌ی بیشتری نشان داده‌اند.

به هر حال، بیت کوین که حالا پس از مدت‌ها به قیمت ۱۳ هزار دلاری دست یافته به نظر می‌رسد توانسته نظر بسیاری را به خود جلب کند اما فراموش نکنید که سرمایه گذاری در دنیای ارزهای دیجیتال نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد. به همین علت، پیشنهاد می‌کنیم با علم و آگاهی بالایی وارد آن شوید. شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…