خانه اخبار اخبار تکنولوژی و فناوری سرویس موسیقی نامحدود آمازون برای دانش آموزان ارزانتر شد

سرویس موسیقی نامحدود آمازون برای دانش آموزان ارزانتر شد

4 ثانیه خوانده شده
0
0
2,099

سرویس موسیقی نامحدود آمازون برای دانش آموزان ارزانتر شد

 یک ماه آهنگ بدون تبلیغات فقط ۹۹/۴ دلار و ۹۹/۴ یورو

UK DM MU0001 UP Alexa 1500x600. CB277975252  سرویس موسیقی نامحدود آمازون برای دانش آموزان ارزانتر شد

دوباره این وقت سال شد و رفتن به مدرسه. دسپاسیتو  ممکن است هنوز هم در صدر جدول آهنگ ها باشد اما تابستان رو به پایان است و معنایش این است که دوباره باید به مدرسه رفت. اما حالا ساندترک خور را قطع نکنید چرا که اکنون بهترین وقت برای گرفتن آهنگ های بدون تبلیغات از سرویس های جاری است. همه دانش آموزان خارج از اینجا هم یک تخفیف خوب از اپل موزیک (Apple Music) و اسپاتیفای (Spotify) می گیرند و حالا شما می توانید سویس موسیقی نامحدود آمازون را هم به لیست اضافه کنید. این غولِ فروشِ آنلاین، موزیک های پیشنهادی نسبتا جدید سرویس های جاری خود را برای همه بچه های جوان فقط با ۹۹/۴ دلار و یا ۹۹/۴ یورو ارائه می دهد و برای مقابله با رقیبان بزرگش قیمت را به حداقل می رساند. این به این معناست که شما کمتر از مشترکان آمازون (۹۹/۷دلار و ۹۹/۷یورو برای هر ماه) و غیر مشترکان (۹۹/۹ دلار و ۹۹/۹ یورو) پول می پردازید. و همچنین اگر شما از قبل یک عضو دانش آموزی باشید، این قیمت به ۶ دلار و ۹ یورو برای شش ماه کاهش می یابد.

آمازون، اخیرا یک پلن خانوادگی، به ازای ۱۴۹ دلار و ۱۴۹ یورو به ازای هر سال پیشنهاد داد که که مورد استقبال مشترکین نیز قرار گرفت. و رفتن به سراغ دانش آموزان راه دیگری است برای گسترش پایگاه هایش. اما همخوان بودن با پیشنهادات اسپاتیفای و اپل ممکن است کافی نباشد. به ویژه در مواجهه با پلی لیست های اختصاصی و اعتیاد آوری که رقبایش در زرادخانه های خود دارند. با این حال سرویس آمازون همین اکتبر راه اندازی شده است و پس برای اینکه باقی بماند حالا باید عقب افتادگی خود را جبران کند. علاوه بر این معامله نیز، آمازون، راهنمایی هایی در مورد نحوه استفاده دانش آموزان از کنترل های صوتی آلکسا (Alexsa) برای موسیقی ارائه داد. آیا به فکر تمرکز بر روی تکالیفتان هستید؟ آلکسا برای شما موزیک کلاسیک پخش خواهد کرد تا مطالعه کنید و یا آلکسا برای تمرکز شما موزیک پاپ پخش می کند. آیا شما به یک صدای بلند نیاز دارید تا شما از خواب بیدار کند؟ از آلکسا بخواهید تا موزیکی برای بیداری شما پخش کند. و اگر نام یک آهنگ را فراموش کردید فقط کافیست تا متن آن اهنگ یا نام خواننده اش را به آلکسا بدهید.

جهت خرید گیفت کارت آمازون نیز میتوانید از سروس فروش گیفت کارت آمازون استفاده نمایید.برای آموزش و آشنایی با نحوه خرید از آمازون هم میتوانید به این مقاله مراجعه نمایید

منبع: engadget

 

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده حسین نیکدل
بارگذاری بیشتر در اخبار تکنولوژی و فناوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4 سونی دیروز بروز رسانی نرم افزا…