خانه اخبار بازار بورس آمریکا می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود

بازار بورس آمریکا می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
777
بازار بورس آمریکا می‌تواند باعث افزایش قیمت بیت کوین شود

از آن‌جایی که بیت کوین طی هفته‌های گذشته با نوسانات شدیدی همراه بوده و همچنین بازار بورس آمریکا تحول زیادی را داشته به نظر می‌رسد این بازار می‌تواند بر روی قیمت بیت کوین تاثیر گذار باشد. این در حالی است که هنوز نگرانی‌هایی در مورد کاهش ارزش دلار وجود دارد و مشخص نیست چه آینده‌ای در انتظار دلار باشد.

مایکل ون دپپ، یکی از تحلیل‌گران دنیای ارزهای دیجیتال معتقد است که جهش‌های ایجاد شده در بازار بورس آمریکا می‌تواند باعث افزایش قیمت ارز دیجیتال بیت کوین شود. براساس پیش بینی وی، این اتفاق می‌تواند نشان دهنده‌ی این موضوع باشد که قیمت بیت کوین به ۱۰ هزار و ۸۰۰ دلار نیز افزایش پیدا کند.

وی بر این عقیده معتقد است که ریزش اخیر بیت کوین ارتباطی به بازار خرسی ارزهای دیجیتال ندارد و حتی ممکن اسپ گپ زیر ۹۵۰۰ دلار نیز برای این ارز دیجیتال تشکیل شود. این در حالی است که کمتر افرادی همچون ون دپپ تا این میزان خوش بین هستند.

در حالی که افزایش قیمت بیت کوین طی ماه‌های اخیر بیشتر به خاطر کاهش ارزش دلار بوده، به نظر می‌رسد دلار همچنان نتوانسته قدرت زیادی را کسب کند و ارزش آن‌ تغییر زیادی را نکرده است. این در حالی است که بیت کوین با کاهش ارزش همراه شده و همین مسئله می‌تواند باعث ایجاد شک و شبهه شود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…