خانه اخبار شرکت بانکی Revolut انگلستان ارز دیجیتال Stellar را رسما معامله می‌کند

شرکت بانکی Revolut انگلستان ارز دیجیتال Stellar را رسما معامله می‌کند

6 ثانیه خوانده شده
0
0
990
شرکت بانکی Revolut انگلستان ارز دیجیتال Stellar را رسما معامله می‌کند

شرکت بانی Revolut که به عنوان یک پلتفرم حرفه‌ای مالی در کشور انگلستان شناخته می‌شود، از امروز اعلام کرد که ارز دیجیتال Stellar را معامله خواهد کرد تا این ارز نیز بتواند به محبوبیت بیشتری دست پیدا کند.

شرکت مورد اشاره اعلام کرد که اضافه کردن ارز دیجیتال Stellar را تنها به خاطر درخواست بسیار زیادی از سوی کاربران این ارز دیجیتال انجام داده است. کمپانی Revolut‌ پیش از این ارزهای دیجیتال بیت کوین، اتریوم، بیت کوین کشو XPR را پشتیبانی می‌کرد و حالا ارز دیجیتال Stellar‌ نیز به لیست ارزهای پشتیبانی شده پیوسته است.

در اواخر ماه گذشته بود که شرکت Revolut‌ اعلام کرد که تمامی کاربرانش از جمله کاربران کشور آمریکا به جز ایالت تنسی می‌توانند ارز دیجیتال بیت کوین را خرید و فروش کنند. در حالی که این شرکت چند ماهی از فعالیتش در آمریکا می‌گذرد، با شرکت آمریکایی Paxos برای مجاز کردن فعالیت‌هایش در آمریکا قراردادی را امضا کرد.

شرکت بریتانیایی Revolut‌ همچنین اعلام کرده که مالکیت قانونی ارزهای دیجیتال را به زودی به کاربران خود خواهد داد هر چند کاربران این شرکت همچنان نمی‌توانند مبالغ دریافتی خود را خارج از این اکوسیستم معامله کنند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…