خانه اخبار بازی Avengers بیش از ۴۸ میلیون دلار به سازنده‌ای ضرر زد

بازی Avengers بیش از ۴۸ میلیون دلار به سازنده‌ای ضرر زد

4 ثانیه خوانده شده
0
0
553
بازی Avengers بیش از 48 میلیون دلار به سازنده‌ای ضرر زد

بعد از این که بازی Avengers نتوانست همانند انتظار ظاهر شود و فروش بسیار ضعیفی را تجربه کرد، استودیوی سازنده‌ی این بازی یعنی استودیوی اسکوئر انیکس ضرر بیش از ۴۸ میلیون دلاری را در سه ماهه‌ی مالی اخیر گزارش داده است که البته مشخص نیست چه مقدار از این ضرر به صورت مستقیم مربوط به این بازی بوده است.

بازی Avengers که پیش از عرضه‌ی رسمی‌اش توسط سازندگانش تبلیغات زیادی را دریافت کرد و از طرفی هزینه‌ی زیادی برای توسعه‌ی آن صرف شد، نتوانست نظر مثبت منتقدان را به خود جذب کند. علاوه بر این، کاربران بازی‌های ویدیویی نیز علاقه‌ی زیادی به انجام دادن این بازی نداشتند.

اگر چه استودیوی سازنده به طور دقیق آمار فروش این بازی را منتشر نکرده است، اما براساس شایعات منتشر شده، آمار فروش بازی Avengers بیش از ۶۰ درصد کمتر از مقدار قابل انتظار بوده است. بر اساس برآوردهای انجام شده، بازی Avengers بیش از ۱۵۰ میلیون دلار هزینه‌ی ساخت داشته است و بعید است این هزینه به طور کامل برگشته باشد.

این در حالی است که نسخه‌ی ریمیک یکی دیگر از عناوین این استودیو تحت عنوان Final Fantasy VII توانست سود خوبی را برای آن رقم بزند. عواملی نظیر ویروس کرونا و قرنطینه‌ی خانگی می‌تواند باعث افزایش علاقه‌ی کاربران به بازی‌های ویدیویی شده باشد اما به نظر می‌رسد این روند برای بازی انتقام جویان صدق نکرده است.

به هر حال اگر شما به دنیای مارول علاقه دارید، می‌توانید این بازی را با قیمتی مناسب خریداری کنید. کافی است به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و گیفت کارت مورد نظر خود را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…