خانه اخبار بازی Spider Man پرفروش‌ترین بازی پلی استیشن ۵ در بریتانیا بوده است

بازی Spider Man پرفروش‌ترین بازی پلی استیشن ۵ در بریتانیا بوده است

11 ثانیه خوانده شده
0
0
612
بازی Spider Man پرفروش‌ترین بازی پلی استیشن 5 در بریتانیا بوده است

براساس گزارش‌های منتشر شده بازی Spider-Man: Miles Morale، انحصاری جدید سونی در بریتانیا موفق شده عنوان پرفروش‌ترین بازی پلی استیشن ۵ به صورت دیسکی را از آن خود کند. این در حالی است که این بازی در هفته‌ی دوم نتوانست به آمار خوب خود ادامه دهد و توسط بازی Call of Duty: Black Ops Cold War کنار گذاشته شد.

فروش پلی استیشن ۵ در بریتانیا به طرز شگفت انگیزی بسیار بالا بوده است به طوری که یکی از فروشندگان مطرح گفته است:

« بازی Spider-Man: Miles Morale حالا در رتبه‌ی سوم بازی‌های پرفروش پلی استیشن ۵ قرار گرفته است. فکر می‌کنم این عنوان یکی از بازی‌های موفق پلی استیشن ۵ در زمان عرضه بود. با این حال، به نظر می‌رسد پلی استیشن ۵ بهترین فروش خود را در تاریخ این برند تجربه خواهد کرد.»

از دیگر بازی‌های پرفروش جاری می‌توان به به عنوان Demon Soul اشاره کرد که به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۵ منتشر شده است. این عنوان نیز با استقبال خوبی مواجه شد و در کنار بازی جدید Assassins Creed توانسته فروش خوبی را رقم بزند. یکی از علت‌های موفقیت فروش بازی‌های فیزیکی در بریتانیا، زودتر عرضه‌ شدن آن‌ها نسبت به پلی استیشن ۵ بوده است. در واقع، بازی‌های پلی استیشن ۵ که به صورت دیسکی بوده‌اند یک هفته زودتر از عرضه‌ی پلی استیشن ۵ در اختیار خریداران قرار گرفته است.

به هر حال، آمار و ارقام حاکی از این است که استقبال خوبی از نسل جدید کنسول‌های بازی شده است. شما نیز می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن ۵ به سراغ وب سایت توکاکی بروید. توکاکی گیفت‌ کارت‌ها را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیارتان قرار خواهد داد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…