خانه اخبار کره‌ جنوبی قانون جدید وضع مالیت برای ارزهای دیجیتال را فعلا به تعویق انداخت

کره‌ جنوبی قانون جدید وضع مالیت برای ارزهای دیجیتال را فعلا به تعویق انداخت

0 ثانیه خوانده شده
0
0
563
کره‌ جنوبی قانون جدید وضع مالیت برای ارزهای دیجیتال را فعلا به تعویق انداخت

کره‌ی جنوبی یکی از کشورهایی است که قوانین نسبتا سرسختی برای ارزهای دیجیتال دارد و به تازگی نیز قرار بود از خرید و فروش ارزهای دیجیتال مالیات دریافت کند. اما براساس اطلاعات منتشر شده، این کشور دریافت مالیات از ارزهای دیجیتال را موقتا غیر فعال کرده است.

با این حال، این بدان معنا نیست که کره‌ی جنوبی در آینده مالیاتی را از ارزهای دیجیتال دریافت نخواهد کرد. این کشور اعلام کرده است که از شروع سال ۲۰۲۲ میلادی این قانون اجرایی خواهد شد و خرید و فروش ارزهای دیجیجتال شامل مالیات خواهند شد.

قانون جدید و به تعویق انداختن آن می‌تواند شرکت‌های کره‌ای را برای وفق دادن خود به این قانون فرصت بیشتری دهد. بر طبق این قانون، کسانی که در سال بیش از ۲۲۶۰ دلار به خرید و فروش ارز دیجیتال دست یابند، می بایستی ۲۰ درصد از آن را مالیات دهند. این قانون در حالی از سال ۲۰۲۲ اجرایی خواهد شد که در کشورهای اروپایی پیشتر این قانون وضع شده بود.

به تعویق انداختن این قانون بیشتر به خاطر اعتراض شرکت‌های سرمایه گذاری کره‌ای بوده است. پیشتر، این شرکت‌ها اعتراض خود را مبنی بر اجرای این قانون اعلام کرده بودند و پینشهاد داده بودند که اجرای آن تا سال ۲۰۲۳ به تعویق بیفتد اما به نظر می‌رسد دولت کره تصمیم دارد آن را در سال ۲۰۲۲ اجرایی کند. شما کاربران نیز می‌توانید اخبار روز ارزهای دیجیتال را به صورت روزانه از بلاگ توکاکی دنبال کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…