خانه اخبار سونی سرویس جدیدی را برای مقابله با گیم پس مایکروسافت در نظر دارد

سونی سرویس جدیدی را برای مقابله با گیم پس مایکروسافت در نظر دارد

1 ثانیه خوانده شده
0
0
562
سونی سرویس جدیدی را برای مقابله با گیم پس مایکروسافت در نظر دارد

گیم پس مایکروسافت را می‌توان یکی از بهترین سرویس‌های گیمینگ دانست چرا که کاربران با پرداخت مقدار مبلغ کمی در ماه می‌توانند هر ماه بازی‌های رایگان بسیار زیادی را انجام دهند. اما از طرفی دیگر، سونی تاکنون نتوانسته سرویس موفقی را در این زمینه در اختیار کاربران خود قرار دهد اما به نظر می‌رسد به زودی خبرهایی از سرویس جدید سونی نیز خواهد شد.

جیم رایان، مدیر بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی به تازگی در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده است که خبرهای جدیدی را به زودی منتشر خواهند کرد اگرچه به گفته‌ی او، آن‌ها هم اکنون رقیب جدی را برای سرویس گیم پس دارند:

« ما هم اکنون سرویس پلی استیشن Now را داریم که در بسیاری از مناطق دنیا در دسترس کاربران است. »

طی چند سال گذشته سونی همواره سعی کرده تا با سرویس گیم پس مایکروسافت رقابت جدی را برقرار کند. آن‌ها از سرویس پلی استیشن Now رونمایی کردند و به تازگی نیز قیمت ماهیانه‌ی آن را از ۲۰ دلار به ۱۰ دلار برای ایجاد رقابتی جدی‌تر کاهش داده‌اند. علاوه بر این، سونی برای کنسول‌های نسل بعد و پلی استیشن ۵ از سرویس پلی استیشن پلاس کالکشن رونمایی کرده است که امکان انجام بازی‌های انحصاری این کنسول را به علاوه چند بازی دیگر به صورت رایگان در پلی استیشن ۵ در اختیار کاربران قرار می‌دهد. جیم رایان در این رابطه اذعان داشت:

« تمامی بازی‌های فرست پارتی ما به همراه چند بازی دیگر در سرویس پلی استیشن پلاس کالکشن قرار گرفته است. در واقع،‌ اگر کنسول پلی استیشن ۴ را نداشته‌اید، حالا به راحتی می‌توانید با پلی استیشن ۵ بازی‌های نسل قبل را تنها با خرید پلی استیشن پلاس انجام دهید.»

به هر حال، سونی سخت در تلاش است تا از لحاظ نرم افزاری نیز حرف‌های زیادی را برای گفتن داشته باشد هر چند از لحاظ سخت افزاری و فروش آن به نظر می‌رسد فعلا از مایکروسافت جلو باشد. شما کاربران نیز می‌توانید برای خرید سرویس پلی استیشن پلاس یا گیم پس مایکروسافت به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و گیفت کارت‌های موجود را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…