خانه اخبار مراسم جدید سونی بامداد جمعه برگزار خواهد شد

مراسم جدید سونی بامداد جمعه برگزار خواهد شد

4 ثانیه خوانده شده
0
0
1,158
مراسم جدید سونی بامداد جمعه برگزار خواهد شد

سونی در جدیدترین توییت خود اعلام کرد که مراسم جدید این شرکت تحت عنوان State of Play در تاریخ ۱۷ مرداد ماه و ساعت ۱۲٫۳۰ بامداد به صورت اینترنتی قابل مشاهده خواهد بود. شما کاربران می‌توانید در تاریخ مقرر با مراجعه به یوتیوب رسمی پلی استیشن این مراسم را به طور زنده تماشا کنید.

اما نکته‌ی ناامید کننده‌ی این مراسم این است که هیچ خبری از بازی‌های پلی استیشن ۵ و معرفی عناوین جدید نخواهد بود. در واقع، سونی رسما اعلام کرده که مراسم پیش رو، فقط بر روی بازی‌های پلی استیشن ۴ و هدست واقعیت مجازی این کنسول مانور خواهد داد. تنها شاید سونی نیم نگاهی به برخی از عناوین غیر انحصاری پلی استیشن ۵ در این مراسم داشته باشند.

ps4 ignjpg 57aad11280wjpg 4856ff 1024x576 مراسم جدید سونی بامداد جمعه برگزار خواهد شد

در حالی که فعلا اطلاعات بیشتری از پلی استیشن ۵ منتشر نشده، سونی اعلام کرد که دسته‌ی کنسول پلی استیشن ۴ بر روی بازی‌های پلی استیشن ۵ جواب نخواهد داد هر چند هنوز جزئیات بیشتری در این مورد اعلام نشده است.

نسل نهم کنسول بازی این غول ژاپنی قرار است در تعطیلات کریسمس ۲۰۲۰ وارد بازار شود. سونی در مراسم قبلی خود از این کنسول رسما رونمایی کرد و بازی‌های انحصاری جدیدی را برای آن به نمایش گذاشت. از جمله بازی‌‌های جدید معرفی شده می‌توان به Horizon Wild West‌ اشاره کرد که با گرافیکی خیره کننده توانست نظر مثبت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند.

به هر حال، مراسم جدید سونی می‌تواند خبر از بازی‌های جدید برای پلی استیشن ۴ داشته باشد و طبیعتا این موضوع نشان دهنده‌ی این است که پلی استیشن ۴ همچنان طول عمر بالایی خواهد داشت و سونی به طور کامل آن را فراموش نکرده است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…