خانه اخبار سونی انتظار فروش بیشتر پلی استیشن ۵ را نسبت به پلی استیشن ۴ در سال اول مالی دارد

سونی انتظار فروش بیشتر پلی استیشن ۵ را نسبت به پلی استیشن ۴ در سال اول مالی دارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
787
سونی انتظار فروش بیشتر پلی استیشن 5 را نسبت به پلی استیشن 4 در سال اول مالی دارد

جیم رایان، مدیر اجرایی بخش سرگرمی سونی معتقد است که پلی استیشن ۵ می‌تواند فروش بیشتری را نسبت به پلی استیشن ۴ در سال اول مالی برای این شرکت رقم بزند. جیم رایان این مصاحبه را به تازگی و با وب‌سایت کره‌ای ناوا انجام داده است.

پلی استیشن ۴ سونی در سال اول مالی خود بیش از ۷ میلیون بار به فروش رسید. بنابراین، می‌توان گفت که سونی در نظر دارد تا بیش از ۷ میلیون دستگاه از پلی استیشن ۵ را در سال اول مالی به فروش برساند. این در حالی است که اقتصاد دنیا با توجه به وضعیت فعلی بیماری کرونا وضعیت خوبی ندارد اما از طرفی دیگر، قرنطینه‌ی خانگی بسیاری می‌تواند به فروش کنسول‌های بازی کمک بسزایی کند.

پیشتر شایعه شده بود که وضعیت فعلی باعث شده تا سونی در تولید کنسول پلی استیشن ۵ به مشکل بخورد. این شایعه خیلی زود توسط این شرکت به تکذیب رسید و به نظر می‌رسد سونی می‌تواند تعداد زیادی از کنسول نسل نهمی خود را در سال مالی اول به فروش برساند. علاوه بر این، گفته می‌شود با توجه به قیمت مناسب نسخه‌ی دیجیتالی این کنسول، آمار فروش با افزایش قابل توجهی مواجه شود.

از دیگر خبرهای مربوط به پلی استیشن ۵ سونی می‌تواند به تعویض دکمه‌ی تایید به ضربدر به طور جهانی اشاره کرد. پیشتر، در مناطق شرقی دکمه‌ی دایره به عنوان دکمه‌ی تایید بود اما در نسل بعد به این شکل نخواهد بود.

با این حال، شما کاربران می‌توانید برای خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…