خانه اخبار سونی از کاربران خود در مورد ضبط صدای چت صوتی عذر خواهی کرد

سونی از کاربران خود در مورد ضبط صدای چت صوتی عذر خواهی کرد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
603
سونی به تازگی اعلام کرده که قصد دارد در بامداد پنج شنبه‌ی همین هفته و از ساعت 12.30 دقیقه بار دیگر مروری بر بازی‌های پلی استیشن 5 داشته باشد.

سونی پس از این که از رابط کاربری پلی استیشن ۵ رونمایی کرد، رسما اعلام کرد که از این به بعد چت صوتی کاربران ضبط خواهد شد و در صورت نیاز برای ناظران برای بررسی بیشتر فرستاده می‌شود. همین موضوع باعث شد تا سوتفاهم‌های زیادی پیش بیاد و بسیاری از کاربران در این مورد کاملا شاکی باشند.

حالا سونی اعلام کرده که ضبط کردن صدای کاربران در چت صوتی بدین منظور بوده تا از هرگونه توهین جلوگیری شود و در صورتی که این اتفاق رخ دهد، کاربران می‌توانند فرد مورد نظر را گزارش کنند. پنج دقیقه‌ی آخر فایل صوتی کاربران برای سونی فرستاده می‌شود تا ناظران آن را بررسی کرده و سپس اقدامات لازم را انجام دهند.

سونی در حالی این اخطار را به کاربران داده که ضبط صدا در برخی از ایالت‌های آمریکا غیر قانونی است. به همین علت، لازم بود تا سونی شفاف‌سازی بیشتری را انجام دهد:

« کاربران باید توجه داشته باشند که چت صوتی کاربران به صورت همزمان اصلا در اختیار ما قرار نمی‌گیرد. ما تنها از این ویژگی در مورد ضبط صدای کاربران و نظارت بیشتر گزارش‌هایی که می‌شود استفاده می‌کنیم.»

مایکروسافت نیز در نسل پیش با چنین مشکلی برای باندل کینکت خود مواجه شد و سپس کینکنت را به طور کامل حذف کرد و حالا در نسل فعلی قرار است دوربین جدیدی را در اختیار کاربران خود قرار دهد. نسل بعدی کنسول‌های بازی تقریبا از ۲۰ آبان در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و انتظار می‌رود استقبال بی نظیری از آن شود. شما همچنین می‌توانید برای خرید بازی‌های نسل بعد و نسل فعلی به فروشگاه توکاکی مراجعه کرده و گیفت کارت پلی استیشن را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…