خانه اخبار مدیرعامل شرکت SoftBank به آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین خوشبین است

مدیرعامل شرکت SoftBank به آینده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین خوشبین است

2 ثانیه خوانده شده
0
0
652
مدیرعامل شرکت SoftBank به آينده‌ی ارز دیجیتال بیت کوین خوشبین است

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری ژاپنی SoftBank  امیدوار است که ارز دیجیتال بیت کوین آینده‌ای روشن را داشته باشد اما به گفته‌ی او بیت کوین در حال حاضر سود آن‌چنانی ندارد.

در حالی که بیت کوین این روزها به یکی از گزینه‌های سرمایه گذاری بسیار محبوب میان سرمایه گذاران تبدیل شده است اما به نظر می‌رسد هر کسی ارزش این ارز دیجیتال را به طور کامل نمی‌داند. بیت کوین طی روزهای گذشته با افزایش قیمت باورنکردنی به قیمت ۱۹ هزار دلار رسید و پس از کمی اصلاح در قیمت ۱۶ هزار دلار معامله شد.

با این حال، آموزش‌های زیادی در مورد بیت کوین و ارزهای دیجیتال در اینترنت دیده می‌شود اما به نظر می‌رسد برخی هنوز به طور کامل در مورد این ارز دیجیتال اطلاعات کافی ندارند. ماسیوشی سان، مدیر عامل شرکت SoftBank  اعلام کرده است که به طور کامل متوجه ارز دیجیتال بیت کوین و نحوه‌ی کار کردن آن نشده است.

او همچنین بیان کرده که در روز پنج دقیقه به تماشای بالا و پایین رفتن قیمت بیت کوین می‌پردازد. وی همچنین اعلام کرده است که به نصیحت یکی از دوستانش، یک درصد از تمام سرمایه‌ی خود را در بیت کوین سرمایه گذاری کرده است که همین یک درصد برابر با ۲۰۰ میلیون دلار می‌شود.

در نهایت، مدیر عامل SoftBank اعلام کرده است که شاید ارزهای دیجیتال در حال حاضر زیاد مورد توجه قرار نگرفته باشند اما به گفته‌ی او ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین سود خوبی را از آن سرمایه گذاران خود خواهد کرد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…