خانه اخبار بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را با ۱۰ دلار تخفیف در ایکس باکس خریداری کنید

بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را با ۱۰ دلار تخفیف در ایکس باکس خریداری کنید

4 ثانیه خوانده شده
0
0
597
بازی Call of Duty: Black Ops Cold War را با 10 دلار تخفیف در ایکس باکس خریداری کنید

خیلی کم پیش می‌آید که جدیدترین بازی سری کال آو دیوتی با تخفیفی مناسب همراه شود اما به نظر می‌رسد جمعه‌ی سیاه در نسل جدید کنسول‌های بازی تخفیف مناسبی را در اختیار کاربران خود قرار داده است. در صورتی که کنسول ایکس باکس سری اکس را خریداری کرده‌اید، می‌توانید بازی  Call of Duty: Black Ops Cold War با ۱۰ دلار تخفیف خریداری کنید.

همان‌طور که می‌دانید بازی‌های نسل جدید با قیمتی ۷۰ دلاری در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. همین مسئله خرید آن‌ها را کمی سخت‌تر کرده است اما می‌توان از این تخفیفات که به مناسبت‌های خاص برگزار می‌شوند استفاده کرد و بازی مورد علاقه‌ی خود را خریداری کرد.

البته این بازی تنها بازی‌ای نیست که در تخفیفات بلک فرایدی تخفیف خوبی را دریافت کرده است. شما برای مشاهده‌ی تمامی تخفیف‌های مایکروسافت در بلک فرایدی می‌توانید به فروشگاه کنسول خود مراجعه کنید.

در صورتی که به دنبال خرید گیفت کارت مایکروسافت و ایکس باکس نیز هستید می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. وب سایت توکاکی تمامی گیفت کارت‌های ایکس باکس را با قیمتی مناسب و در کمترین زمان ممکن در اختیارتان قرار خواهد داد. شما کاربران همچنین می‌توانید سی پی بازی کال آف دیوتی را از وب سایت توکاکی با قیمتی مناسب خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…