خانه اخبار بیت کوین تا دسامبر سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۰۰ هزار دلاری می‌رسد

بیت کوین تا دسامبر سال ۲۰۲۱ به قیمت ۱۰۰ هزار دلاری می‌رسد

2 ثانیه خوانده شده
0
0
683
بیت کوین تا دسامبر سال 2021 به قیمت 100 هزار دلاری می‌رسد

سازنده‌ی مدل B2F که به عنوان یکی از کارشناسان ارز دیجیتال شناخته می‌شود، اعلام کرده است که بیت کوین توانایی رسیدن به قیمت ۱۰۰ هزار دلاری را تا دسامبر سال ۲۰۲۱ دارد. اگر چنین اتفاقی بیفتد، بیت کوین شاهد افزایش بیش از ۵۰۰ برابری قیمت خود خواهد بود و ارزش بیت کوین در آن زمان به بیش از ۲ تریلیارد دلار خواهد رسید. ارزشی که می‌تواند با شرکت اپل برابری کند اما آیا این اتفاق واقعا رخ خواهد داد؟

مدل B2F از جمله مدل‌های پیش بینی قیمت بیت کوین است که این پیش بینی را انجام داده است. با این حال، این مدل تمامی پیش بینی‌های خود را بر اساس عرضه‌ی ایجاد شده انجام می‌دهد. تئوری پشت این مدل بر این اساس است که مقدار عرضه‌ی بیت کوین به شکل شدیدی کاهش می‌یابد و از طرفی، تورم افزایش خواهد یافت و همین دو مسئله به افزایش قیمت بیت کوین کمک خواهند کرد.

به هر حال، مقدار عرضه‌ی بیت کوین در حال حاضر گفته می‌شود بیش از ۲۱ میلیون است اما به نظر می‌رسد این آمار درست نباشد چرا که کارشناسان مقدار عرضه‌ی بیت کوین را تنها ۱۷ میلیون می‌دانند. این بدان معناست که برای هر نفر در دنیا تنها .۰۰۲ بیت کوین بیشتر وجود ندارد و همین مسئله ممکن است در آینده ارزش بیت کوین را بیش از پیش بالا ببرد.

دنیای ارزهای دیجیتال ریسک زیادی را می‌پذیرد. تاکنون افراد زیادی در این نوع ارزها سرمایه گذاری کرده‌اند و شما نیز سعی کنید تنها وقتی سرمایه گذاری کنید که با علم و آگاهی زیادی وارد دنیای ارزهای دیجیتال شده‌اید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…