خانه اخبار قانون جدید ارزهای دیجیتال کشور روسیه چه تاثیری بر روی قیمت این بازار خواهد گذاشت؟

قانون جدید ارزهای دیجیتال کشور روسیه چه تاثیری بر روی قیمت این بازار خواهد گذاشت؟

0 ثانیه خوانده شده
0
0
721
قانون جدید ارزهای دیجیتال کشور روسیه چه تاثیری بر روی قیمت این بازار خواهد گذاشت؟

قانون جدید کشور روسیه در مورد ارزهای دیجیتال به نظر می‌رسد تاکنون تاثیر زیادی را بر روی ارزهای دیجیتال نگذاشته باشد اما آیا این روند ادامه دار خواهد بود؟

براساس قانون جدیدی که کشور روسیه وضع کرده و نام آن را به اختصار DFA گذاشته، ارزهای دیجیتال به طور رسمی در این کشور شناخته می‌شوند اما امکان خرج کردن آن‌ها در روسیه وجود ندارد. در حالی که تا اجرایی شدن این قانون تقریبا چهار ماه زمان می‌برد کارشناسان معتقدند که در حال حاظر این قانون تاثیر خاصی را بر روی ارزهای دیجیتال نگذاشته است.

آنتن کوزلوف یکی از کارشناسان روسی بر این عقده است که مردم هنوز جزئیات کامل این قانون را نمی‌دانند و به همین علت قانون فعلی برای آن‌ها کمی گیج کننده است.
« متاسفانه ما نمی‌توانیم بگوییم که این قانون با وضوح خاصی در اختیار مصرف کنندگان قرار گرفته است. به نظر می‌رسد جزئیات کامل آن توسط سرمایه گذاران هنوز به طور کامل درک نشده است.»

به نظر می‌رسد یکی از دلایلی که قانون جدید کشور روسیه بر روی بازار ارزهای دیجیتال تاثیر گذار نبوده، عدم داشتن شفافیت کامل بوده است. به همین دلیل، هنوز بسیاری از سرمایه گذاران از جزئیات آن آگاه نیستند و همین مسئله فعلا نقشی را در بازار ایفا نکرده است.

حتی کارشناسان نیز به طور کامل از جزئیات کامل این قانون آگاه نیستند. به همین دلیل،‌ به نظر می‌رسد باید کمی بیشتر منتظر ماند و دید در آینده و با مشخص شدن جزئیات بیشتر آیا قانون جدید کشور روسیه و به رسمیت شناختن ارزهای دیجیتال طی چهار ماه آینده تاثیری را بر روی قیمت این ارز دیجیتال خواهد گذاشت یا خیر؟

شما کاربران می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید کالای دیجیتال و گیفت کارت تجربه‌ای متفاوت‌تری را در دنیای خرید اینترنتی کسب کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…