خانه اخبار مدیر اجرایی شرکت Ripple با سیاست‌های شرکت Coinbase کاملا مخالف است

مدیر اجرایی شرکت Ripple با سیاست‌های شرکت Coinbase کاملا مخالف است

4 ثانیه خوانده شده
0
0
915
مدیر اجرایی شرکت Ripple با سیاست‌های شرکت Coinbase کاملا مخالف است

شرکت Ripple یکی از شرکت‌های مطرح دنیای ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود که برد گارلینگ‌هوس در آن به عنوان مدیر اجرایی فعالیت می‌کند. وی در جدیدترین مصاحبه‌ی خود سیاست‌های شرکت Coinbase را مبنی بر عدم اجازه به کارمندانش برای صحبت سیاسی در محل کار نامناسب می‌داندو

شرکت Coinbase در ماه گذشته اعلام کرد که کارمندانش نباید در محل کار در مورد مسائل سیاسی روز دنیا اظهار نظر کنند چرا که این شرکت ماموریت ایجاد سیستم مالی با شفافیت کامل و بدون وابستگی به اتفاقات سیاسی را اجرا کند. از طرفی دیگر، مدیر اجرایی شرکت Ripple به نظر می‌رسد با این موضوع زیاد موافق نیست چرا که به گفته‌ی او شرکت‌هایی که در زمینه‌ی بلاک چین و تکنولوژی فعالیت می‌کنند وظیفه دارند به طور کامل مشکلات سیاسی را برطرف کنند.

به گفته‌ی گارلینگ‌هوس، اوضاع سیاسی فعلی در دنیا اوضاع خوبی نیست و حتی برخی از این شرکت‌ها به خاطر این وضعیت مقصر هستند. وی پیشنهاد داده که شرکت‌های بلاک چین برای حل برخی از مشکلات باید وارد ماجرا شوند.

شرکت Ripple از جمله شرکت‌هایی بود که پیشتر با یوتیوب درگیری قانونی داشت. اما در نهایت از دنبال کردن شکایت خود منصرف شد چرا که به گفته‌ی مدیر اجرایی این شرکت، وظیفه‌ی این کمپانی بوده تا از ایجاد مشکلات مالی جلوگیری کنند.

از زمانی که شرکت Coinbase این قانون را وضع کرده، برخی از کارمندان این شرکت نتوانستند با آن رابطه‌ی خوبی را برقرار کنند و گفته می‌شود بسیاری از کارمندان رتبه‌ بالای این شرکت از سمت خود استعفا داده‌اند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…