خانه اخبار نمایش جدیدی به زودی از بازی Resident Evil Village منتشر خواهد شد

نمایش جدیدی به زودی از بازی Resident Evil Village منتشر خواهد شد

7 ثانیه خوانده شده
0
0
703
نمایش جدیدی به زودی از بازی Resident Evil Village منتشر خواهد شد

کمپانی کپکام رسما اعلام کرد که بازی Resident Evil Village در نمایشگاه بازی‌های ویدیویی توکیو نمایشی پرقدرت خواهد داشت. براساس گفته‌های این شرکت، این بازی در اوایل مهرماه در این نمایشگاه به نمایش درخواهد آمد.

نمایشگاه بازی‌های ویدیویی توکیو به صورت مستقیم از کانال توییچی پخش خواهد شد. این نمایشگاه در اوایل مهرماه به صورت رسمی برگزار می‌شود و کپ کام تصمیم دارد به جز نمایش بازی Resident Evil‌ از یکی دیگر از بازی‌های محبوب خود یعنی Street Fighter V نیز رونمایی کند.

براساس گفته‌های کارگردان بازی Resident Evil‌، نسخه‌ی جدید این بازی ادامه‌ی داستان نسخه‌ی هفتم آن خواهد بود. بنابراین، بار دیگر شاهد ادامه‌ی داستان بازی و شخصیت ناتان هستیم تا مشخص شود چه اتفاقاتی برای او رخ خواهد داد. به گفته‌ی کارگردان بازی، نام بازی که Vilage‌ انتخاب شده و به هیچ عنوان نسخه‌ی شماره‌ی هشتم این فرانچایز محسوب نمی‌شود، یک شخصیت اصلی دیگر نیز دارد که هنوز نام و جزئیاتی از این شخصیت فاش نشده است.

بازی مورد اشاره قرار است برای نسل بعدی کنسول‌های بازی یعنی کنسول‌های پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری اکس، و رایانه‌های شخصی منتشر شود. این بازی تنها برای نسل بعد منتشر خواهد شد و بعید به نظر می‌رسد نسل فعلی کنسول‌های بازی را هدف قرار داده باشد. با این حال، شما کاربران می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن و ایکس باکس به فروشگاه توکاکی رفته و خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…