خانه اخبار استرالیا تحقیقات خود در مورد احداث بانک ارز دیجیتال را شروع می‌کند

استرالیا تحقیقات خود در مورد احداث بانک ارز دیجیتال را شروع می‌کند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
927
استرالیا تحقیقات خود در مورد احداث بانک ارز دیجیتال را شروع می‌کند

در حالی که کمتر از یک ماه پیش کشور استرالیا اعلام کرد که نیازی به بانک‌های ارز دیجیتال ندارد، حالا به نظر می‌رسد دولت این کشور تحقیقات خود را در زمینه‌ی احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال یا همان CBDC شروع کرده است.

تونی ریچاردز،‌ مسئول بخش مالی شرکت‌های مرکزی استرالیا در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اعلام کرده که این کشور تصمیم دارد تا با دقت بیشتری به احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال بپردازد:
« ما همچنان در حال تحقیق در مورد بانک ارز دیجیتال هستیم. ما باید به مواردی نظیر نحوه‌ی طراحی آن، فواید بانک دیجیتال و شرایطی که ممکن است تقاضای زیادی برای بانک‌های ارز دیجیتال شود فکر کنیم.»

ریچاردز همچنین به صحبت‌های خود اضافه کرد که هنوز هیچ پیشنهاد رسمی مبنی بر احداث بانک‌های ارز دیجیتال صورت نگرفته است. براساس گزارشات منتشر شده در ماه گذشته، بانک مرکزی استرالیا هیچ اعتقادی به بانک‌های ارز دیجیتال نداشته و حالا به نظر می‌رسد طی همین یک ماه نظر خود را تغییر داده باشد.

به گفته‌ی ریچاردز، افرادی که در بانک مرکزی استرالیا در حال فعالیت هستند با ذهنی باز به این موضوع نگاه می‌کنند و هیچ گونه جهت گیری در این رابطه نخواهند داشت. به نظر می‌رسد طولی نخواهد کشید تا بتوانیم اطلاعات بیشتری را در این مورد در اختیار شما بگذاریم. در همین حال، شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی و خرید گیفت کارت با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن خریدهای خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…