خانه اخبار ایکس باکس سری اکس صدای کمی دارد اما دمای آن بالا می‌رود

ایکس باکس سری اکس صدای کمی دارد اما دمای آن بالا می‌رود

1 ثانیه خوانده شده
0
0
637
ایکس باکس سری اکس صدای کمی دارد اما دمای آن بالا می‌رود

از آن‌جایی که کنسول‌های نسل بعدی در اختیار برخی از افراد رسانه‌ای قرار گرفته، می‌توان اطلاعات بیشتری را در مورد آن‌ها کسب کرد. یکی از جدیدترین این اطلاعات در مورد کنسول ایکس باکس سری اکس است که بر اساس آن به نظر می‌رسد این کنسول ساکت‌تر خواهد بود اما میزان داغ شدن آن بیشتر است.

یکی از افرادی که به تازگی به کنسول ایکس باکس سری اکس دست یافته شبکه‌ی LeStream در توییچ بوده که اطلاعات خود را در این زمینه با کاربران به اشتراک گذاشته است. در حالی که هنوز بازی‌های انحصاری در اختیار این کاربران قرار نگرفته اما می‌توان اطلاعاتی را در مورد کنسول‌ها به دست آورد:

« من نمی‌دانم که آیا می‌توانیم در مورد چنین مسائلی صحبت کنیم یا خیر اما می توانم این را بگویم که کنسول ایکس باکس سری اکس بسیار داغ است. این کنسول هیچ گونه صدایی را از خود تولید نمی‌کند اما به نظر می‌رسد دفع شدن حرارت در آن کمی کند صورت می‌گیرد. خیلی راحت می‌توانید با این کنسول خود را گرم کنید! اما از طرفی دیگر هیچ مشکلی بابت صدا نخواهید داشت. »

همان‌طور که پیش از این نیز اشاره کردیم تمامی اخبار منتشر شده در مورد کنسول‌های بازی بوده و هنوز هیچ گونه اطلاعات بیشتری در مورد بازی‌های نسل بعدی در اختیار این کاربران قرار نگرفته است.

اما یکی دیگر از کسانی که در توییچ به این نکته اشاره کرده، کاربر Beastcast بوده که وی نیز داغ شدن کنسول را حتی در زمان استندبای تایید کرده است. با این حال، به نظر می‌رسد مایکروسافت شاید در این زمینه کمی سهل نگاری کرده باشد هر چند ممکن است دمای کنسول، بر روی عملکرد آن تاثیری نگذارد. باید منتظر ماند و دید واکنش مایکروسافت در این مورد به چه شکل خواهد بود.

سونی نیز به تازگی کنسول پلی استیشن ۵ را در اختیار یوتیوبرهای ژاپنی قرار داده و در صورتی که اطلاعاتی در مورد آن نیز منتشر شود، حتما از طریق وب‌سایت گیفت کارت توکاکی این اطلاعات را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…