خانه اخبار بازی بعدی استودیوی رمدی مربوط به بازی‌های Control‌ و Alan Wake می‌شود

بازی بعدی استودیوی رمدی مربوط به بازی‌های Control‌ و Alan Wake می‌شود

8 ثانیه خوانده شده
0
0
888
بازی بعدی استودیوی رمدی مربوط به بازی‌های Control‌ و Alan Wake می‌شود

یکی از بهترین بازی‌های استودیوی رمدی در چند سال اخیر بازی Control بوده که اگر با بازی Alan Wake‌ آن را مقایسه کنید، شاهد شباهت بیش از اندازه‌ی آن‌ها با یکدیگر خواهید بود. گویا این پایان ماجرا نبوده چرا که استودیوی رمدی تصمیم دارد حتی در بازی‌های بعدی خود نیز دنیای مشابه به بازی‌های پیشین خلق کند تا کاربران بتوانند با بازی منتشر شده ارتباط بیشتری را برقرار کنند.

سم لیک، کارگردان بسیاری از بازی‌های مطرح استودیوی رمدی معتقد است که داشتن دنیایی مشابه در بازی‌های ویدیویی می‌تواند اهمیت زیادی برای کاربران داشته باشد:
« اتفاقی که در بازی Alan Wake در سال ۲۰۱۰ رخ دارد را در ادامه در بازی Control شاهد بودیم. بسته‌ی الحاقی AWE برای بازی کنترل نیز همین روند را شدیدتر ادامه خواهد داد و مسائل مربوط به دنیای بازی Alan Wake را کنترل خواهد کرد.»

بازی بعدی استودیوی رمدی مربوط به بازی‌های Control‌ و Alan Wake می‌شود 1 بازی بعدی استودیوی رمدی مربوط به بازی‌های Control‌ و Alan Wake می‌شود

پیش از این اعلام شده بود که نسخه‌ی دوم بازی Alan Wake در حال توسعه و ساخت است اما سازندگان اعلام کردند که ساخت بازی به خوبی پیش نرفته و پروژه کاملا کنسل شده است. حالا به نظر می‌رسد شاید نسخه‌ی دوم این عنوان را شاهد نباشیم اما ساخته‌ی بعدی استودیوی رمدی انترتینمنت هر چه که باشد، احتمالا به دنیای این دو بازی کاملا مرتبط خواهد بود.

بسته‌ی الحاقی جدید بازی Control تحت عنوان AWE در اوایل شهریورماه برای پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد شد. شما کاربران می‌توانید با مراجعه به فروشگاه گیفت کارت توکاکی و خرید گیفت کارت پلی اسیتشن، ایکس باکس و استیم این بسته‌ی الحاقی را در سریع‌ترین زمان ممکن خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…