خانه اخبار بازی PUBG موبایل حالا با ۹۰ فریم در ثانیه در کشور آمریکا اجرا می‌شود

بازی PUBG موبایل حالا با ۹۰ فریم در ثانیه در کشور آمریکا اجرا می‌شود

4 ثانیه خوانده شده
0
0
751
بازی PUBG موبایل حالا با 90 فریم در ثانیه در کشور آمریکا اجرا می‌شود

اگر پیش از این می‌خواستید بازی PUBG  موبایل را با فریم ریت بیش از ۶۰ بازی کنید، می‌بایستی آی پی کشور چین را اجرا می‌کردید یا برنامه‌ی PUBG  مخصوص این کشور را دانلود می‌کردید. علاوه بر این، داشتن گوشی قدرت‌مندی که بتواند سرعت رفرش ۹۰ یا ۱۲۰ هرتز را داشته باشد نیز ضروری بود. حالا استودیوی سازنده‌ی این بازی به صورت رسمی از فریم ریت ۹۰ پشتیبانی می‌کند و این قابلیت را فعلا در کشور آمریکا فعال کرده است.

اگر از دارندگان گوشی‌های وان پلاس باشید، می‌توانید بازی PUBG موبایل را با ۹۰ فریم در ثانیه اجرا کنید. برای این کار لازم است آی پی کشور آمریکا را به طریقی دریافت کنید. البته محدودیت فریم ریت در گوشی‌های وان پلاس تنها برای یک ماه آینده خواهد بود و پس از آن، تمامی گوشی‌های هوشمندی که سخت افزاری قدرت‌مند داشته باشند امکان اجرای آن را خواهند داشت.

گوشی‌هایی نظیر گلکسی اس ۲۰ سامسونگ، گلکسی نوت ۲۰ آلترا، گوگل پیکس ۴ و ۴XL از جمله گوشی‌هایی هستند که امکان اجرای بازی PUBG  موبایل را با نرخ ۹۰ فریم در ثانیه خواهند داشت.

پیش از این نیز کمپانی وان پلاس با شرکت اپیک گیمز برای اجرای بازی فورتنایت در نریخ ۹۰ فریم در ثانیه به توافق رسیده بود. البته فراموش نکنید که اجرای چنین فریمی می‌تواند از جزئیات گرافیکی بازی‌ها بکاهد و این اتفاق برای فورتنایت افتاد و باید منتظر ماند و دید آیا از کیفیت گرافیکی بازی PUBG نیز کاسته خواهد شد یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…