خانه اخبار هدست واقیعت مجازی پلی استیشن با دوربین پلی استیشن ۵ همخوانی ندارد

هدست واقیعت مجازی پلی استیشن با دوربین پلی استیشن ۵ همخوانی ندارد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
596
هدست واقیعت مجازی پلی استیشن با دوربین پلی استیشن 5 همخوانی ندارد

در حالی که هر روز به عرضه‌ی کنسول پلی استیشن ۵ نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم، سونی به تازگی اطلاعات بیشتری را در مورد کنسول نسل نهمی خود منتشر کرده است. بر همین اساس، به نظر می‌رسد دوربین واقعیت مجازی پلی استیشن ۴ با پلی استیشن ۵ نیز کار خواهد کرد اما شرایط مخصوص به خود را خواهد داشت.

بنابر اطلاعات منتشر شده، کنسول پلی استیشن ۵ سونی از دوربین واقعیت مجازی پلی استیشن ۴ به صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد. اما دوربین جدید کنسول پلی استیشن ۵ نمی‌تواند واقعیت مجازی نسل پیش را بخواند و همین مسئله ضرورت هرچه بیشتر دوربین پلی استیشن ۴ را نشان می‌دهد. دیگر قطعات جانبی نظیر موو نیز بر روی پلی استیشن ۵ کار خواهد کرد.

سونی همچنین اعلام کرده که دوربین پلی استیشن ۴ برای نصب بر روی کنسول نسل همی این شرکت به آداپتوری مخصوص نیاز خواهد داشت. البته این آداپتور هنوز عرضه نشده و مشخص نیست که آیا در جعبه‌ی کنسول نیز قرار خواهد گرفت یا نه. بنابراین، به نظر می‌رسد شما باید این آداپتور را به صورت جداگانه خریداری کنید.

احتمالا سونی به دنبال عرضه‌ی هدست واقعیت مجازی جدیدی نیز باشد که گفته می‌شود این هدست دیگر نیازی به دوربین مخصوص نخواهد داشت. علاوه بر این، انتظار می‌رود سونی از هدست‌های Oculus نیز بهره بگیرد.

به هر حال سونی قرار است کمتر از یک ماه دیگر کنسول پلی استیشن ۵ را عرضه کند و انتظار می‌رود این کنسول با فروش و استقبال بی نظیری نیز همراه شود. شما برای اطلاعات بیشتر و همچنین خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌تواند به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…