خانه اخبار دسته‌ی پلی استیشن ۵ حالا در شبکه‌ی استیم نیز قابل استفاده است

دسته‌ی پلی استیشن ۵ حالا در شبکه‌ی استیم نیز قابل استفاده است

4 ثانیه خوانده شده
0
0
559
دسته‌ی پلی استیشن 5 حالا در شبکه‌ی استیم نیز قابل استفاده است

کمپانی والو به صورت رسمی اعلام کرد که در نسخه‌ی آزمایشی جدید استیم، پشیتبانی از دسته‌ی پلی استیشن ۵ فراهم آمده است اگرچه هنوز از قابلیت‌های تعاملی و فیدبک این دسته پشتیبانی نمی‌کند. بنابراین،‌ اگر شما هم جزو علاقه‌مندان دسته‌ی پلی استیشن ۵ هستید می‌توانید از آن در بازی‌های شبکه‌ی استیم استفاده کنید.

پشتیبانی استیم از دسته‌ی پلی استیشن ۵ البته بدان معنا نیست که تمامی قابلیت‌های این دسته برای آن فعال خواهد شد. قابلیت‌هایی همچون دکمه‌های R2 و L2 لرزشی بر روی پلتفرم پی‌سی قابل استفاده نیست. البته والو در بیانیه‌ی رسمی خود از کلمه‌ی «هنوز» استفاده کرده است. بنابراین، شاید در آینده‌ای نه چندان دور کاربران و توسعه دهندگان بازی‌های پی سی نیز بتوانند از قابلیت‌های دسته‌ی پلی استیشن ۵ بهره مند شوند.

کنسول پلی استیشن ۵ سونی به تازگی در برخی از کشورها عرضه شده است. علاوه بر این، قرار است این کنسول نسل نهمی به زودی در اکثر مناطق دنیا نیز وارد بازار شود. شاید به جرات بتوان گفت که یکی از بهترین قابلیت‌های این کنسول، دسته‌ی دوست داشتنی آن باشد که با ارائه‌ی بازخوردهای بسیار عالی توانسته هم نظر منتقدان و هم نظر کاربران را به خود جلب کند.

به عنوان مثال، در بازی‌های شوتر همچون Call of Duty و در هنگام استفاده از اسنایپر، دکمه‌ی R2 بازخورد متفاوتی را در مقایسه با استفاده از دیگر اسلحه‌های بازی در اختیار کاربران قرار خواهد داد. همین مسئله می‌تواند به واقعی‌تر شدن حس بازی کمک بسزایی کند. شما کاربران همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت استیم یا پلی استیشن با قیمتی مناسب به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…