خانه اخبار رنگ‌های مختلف قاب پلی استیشن ۵ در حال فروش هستند

رنگ‌های مختلف قاب پلی استیشن ۵ در حال فروش هستند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
811
رنگ‌های مختلف قاب پلی استیشن 5 در حال فروش هستند

سونی که به تازگی از پلی استیشن ۵ رونمایی کرده و تاریخ عرضه‌ی آن را نیز مشخص کرده است، این کنسول را فعلا در رنگ سفید برای کاربران خود قرار داده است. این در حالی است که پوسته‌ی رویی پلی استیشن ۵ قابلیت جدا شدن دارد. همین مسئله باعث شده تا برخی از شرکت‌ها به فروش قاب رویی پلی استیشن ۵ با رنگ‌های مختلف بپردازند.

یکی از وب‌سایت‌هایی که این قاب‌ها را برای فروش قرار داده، وب سایت پلی استیشن ۵ است که البته هیچ ارتباطی با شرکت سونی ندارد. وب سایت مورد اشاره رنگ‌های قرمز، آبی، مشکی، مشکی مات و ارتشی را برای فروش قرار داده است.

تمامی قاب‌های مورد اشاره با قیمت ۳۹ دلار در اختیار خریداران قرار می‌گیرد. به گفته‌ی سازندگان این قاب‌ها، هدف اصلی آن‌ها ارائه‌ی رنگ مشکی بوده که سونی همچنان رنگ مشکی پلی استیشن ۵ را معرفی نکرده است. همین مسئله باعث شده تا سازندگان این قاب‌ها رنگ‌های دیگر را نیز برای فروش قرار دهند.

سونی پیشتر ویدیوی باز کردن کنسول نسل نهمی خود را برای تعمیرکاران و همچنین کاربران منتشر کرد و در این ویدیو جداکردن دو قاب سفید رنگ کنسول به راحت‌ترین شکل ممکن صورت می‌گیرد. به هر حال، ایده‌ی خرید قاب با رنگ‌های مختلف ایده‌ی جذابی است که احتمالا استقبال زیادی نیز از آن صورت گیرد.

در عین حال، شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی گیفت کارت پلی استیشن را با قیمتی مناسب خریداری کنید. گیفت‌ کارت‌های موجود در سایت در سریع‌ترین زمان ممکن در اختیار شما قرار می‌گیرند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…