خانه اخبار اولین تریلر لایو اکشن پلی استیشن ۵ منتشر شد

اولین تریلر لایو اکشن پلی استیشن ۵ منتشر شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
802
اولین تریلر لایو اکشن پلی استیشن 5 منتشر شد

اولین تریلر لایو اکشن پلی استیشن ۵ اگر چه توسط سونی به صورت رسمی منتشر نشده اما به نظر می‌رسد این تریلر به زودی توسط سونی تایید خواهد شد. تریلر لایو اکشن پلی استیشن ۵ بر روی محتوای صدای سه بعدی کنسول و همچنین قابلیت‌های دسته‌ی این کنسول تمرکز کرده و آن را به نمایش گذاشته است.

این تریلر در اکانت رسمی پلی استیشن مجارستان در یوتیوب به نمایش گذاشته شد اما خیلی سریع توسط سونی برداشته شد. در این تریلر، شاهد بازیگری هستیم که در حال سر خوردن بر روی یخ و مبارزه با جانورانی غول آسا و عجیب است. در این تریلر می‌توان به راحتی متوجه قابلیت صدای سه بعدی بود که سونی پیشتر از این قابلیت به صورت رسمی معرفی کرده بود.

در پایان تریلر عبارت این که قابلیت‌های دسته پلی استیشن ۵ در صورتی فعال می‌شوند که بازی به صورت رسمی از آن پشتیبانی کنند دیده می‌شود. از قابلیت‌های دسته پلی استیشن ۵ می‌توان به بازخورد دقیق اتفاقات در بازی اشاره کرد. دکمه‌های تعاملی نیز از دیگر قابلیت‌های این دسته محسوب می‌شوند.

فعلا مشخص نیست سونی در چه زمانی از این تریلر رونمایی خواهد کرد اما گفته می‌شود این شرکت ژاپنی برای بازی فینال لیگ قهرمانان اروپا که در روز یک شنبه برگزار خواهد شد تریلر پلی استیشن ۵ را رونمایی می‌کند. علاوه بر این، گفته می‌شود، طی روزهای آینده از قیمت رسمی پلی استیشن ۵ نیز رونمایی خواهد شد تا در آخر مشخص شود که کنسول نسل نهمی سونی چه قیمتی را خواهد داشت.

شما کاربران محترم برای خرید گیفت کارت پلی استیشن می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را به راحت‌ترین شکل ممکن انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…