خانه اخبار سونی تصمیم دارد ۷٫۶ میلیون پلی استیشن ۵ تا اسفندماه به فروش برساند

سونی تصمیم دارد ۷٫۶ میلیون پلی استیشن ۵ تا اسفندماه به فروش برساند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,193
سونی تصمیم دارد 7.6 میلیون پلی استیشن 5 تا اسفندماه به فروش برساند

به نظر می‌رسد سونی رویاهای متفاوتی را برای پلی استیشن ۵، کنسول نسل نهمی خود دیده است. براساس اخبار منتشر شده، این شرکت تصمیم دارد تا بیش از ۷٫۶ میلیون از کنسول پلی استیشن ۵ خود را به فروش برساند. آماری که حتی در دوران پلی استیشن ۴ نیز غیر ممکن بود.

براساس آمار و ارقام منتشر شده، سونی انتظار دارد تا ۱۳ درصد سود بیشتری را از فروش پلی اسیتشن ۵ و بازی‌های این کنسول نسبت به انتظارات خود کسب کند. به همین علت، آمار فروش ۷٫۶ میلیونی پلی استیشن ۵ شاید غیر ممکن نباشد. آماری که حتی در اولین سال مالی پلی استیشن ۴ نیز برای سونی رخ نداد.

جیم رایان، مدیر اجرایی بخش سرگرمی‌های پلی استیشن پیشتر اعلام کرده بود که سونی تنها در عرض ۱۲ ساعت توانست آمار پیش فروش پلی استیشن ۵ را به آمار پلی استیشن ۴ نزدیک کند. به عبارتی دیگر، سونی در ۱۲ ساعت تعداد یکسانی از پلی استیشن ۵ را در برابر ۱۲ هفته‌ی پیش فروش پلی استیشن ۴ به ثبت رساند.

به هر حال، به نظر می‌رسد استقبال بی نظیری از کنسول نسل بعدی سونی شود و آمار و ارقام منتشر شده نیز حاکی از همین موضوع هستند. کنسول‌های نسل بعدی سونی در تاریخ ۲۰ آبان منتشر خواهند شد. شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و گیفت مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…