خانه اخبار سونی از قیمت پلی استیشن ۵ در بامداد پنج شنبه رونمایی می‌کند

سونی از قیمت پلی استیشن ۵ در بامداد پنج شنبه رونمایی می‌کند

3 ثانیه خوانده شده
0
0
699
سونی به تازگی اعلام کرده که قصد دارد در بامداد پنج شنبه‌ی همین هفته و از ساعت 12.30 دقیقه بار دیگر مروری بر بازی‌های پلی استیشن 5 داشته باشد.

سونی به تازگی اعلام کرده که قصد دارد در بامداد پنج شنبه‌ی همین هفته و از ساعت ۱۲٫۳۰ دقیقه بار دیگر مروری بر بازی‌های پلی استیشن ۵ داشته باشد. همین مسئله باعث شده تا بسیاری از کاربران گمانه‌ زنی‌هایی را در مورد اعلام قیمت این کنسول داشته باشند.

سونی این کنفرانس را از دو شبکه‌ی توییچ و یوتیوب به صورت رسمی نشان خواهد داد. این شرکت رسما اعلام کرده که تمرکز اصلی این نمایش بر روی بازی‌های پلی استیشن ۵ خواهد بود و بخش سخت افزار در این نمایش جایی ندارد. بنابراین می‌توانیم شاهد معرفی بیشتر بازی‌هایی نظیر Spider Man و Call of Duty باشیم. همچنین احتمال این که این شرکت ژاپنی سوپرایز ویژه‌ای را با معرفی انحصاری جدید داشته باشد بسیار زیاد است.

سونی در حالی پای خود را وارد این کنفرانس می‌گذارد که هنوز هیچ گونه اطلاعاتی در مورد قیمت کنسول پلی استیشن ۵ به بیرون درز نکرده است. این در حالی است که مایکروسافت قیمت دو کنسول خود را به طور کامل اعلام کرده است. مایکروسافت کنسول ایکس باکس سری اکس را با قیمت ۴۹۹ دلار و ایکس باکس سری اس را با قیمت ۲۹۹ دلار برای فروش قرار خواهد داد. اما در آن طرف ماجرا، سونی تنها یک نسخه‌ی کامل و با دیسک و یک نسخه‌ی بدون دیسک را مشخصات یکسان راهی بازار خواهد کرد و بعید به نظر می‌رسد چنین تفاوت قیمتی میان دو کنسول پلی استیشن ۵ وجود داشته باشد.

با این حال باید تا بامداد پنج شنبه منتظر بمانیم تا مشخص شود قیمت پلی استیشن ۵ در چه رنجی خواهد بود. شما تا آن زمان می‌توانید به خرید گیفت کارت پلی استیشن و خرید بازی مورد علاقه‌ی خود با قیمتی مناسب از وب سایت توکاکی بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…