خانه اخبار آمار فروش پلی استیشن ۵ در ژاپن بیش از چهار برابر ایکس باکس سری اکس بوده است

آمار فروش پلی استیشن ۵ در ژاپن بیش از چهار برابر ایکس باکس سری اکس بوده است

4 ثانیه خوانده شده
0
0
637
آمار فروش پلی استیشن 5 در ژاپن بیش از چهار برابر ایکس باکس سری اکس بوده است

پلی استیشن ۵ سونی با ثبت آمار فروش ۱۱۸ هزار دستگاه در چهار روز اولیه‌ی عرضه‌ی خود در کشور ژاپن در مقایسه با شش روز اولیه‌ی فروش ایکس باکس سری اکس و سری اس عملکردی بی نظیر از خود نشان داده و بیش از چهار برابر نسبت به کنسول مایکروسافت بیشتر فروش رفته است.

در حالی که سونی بیش از ۱۰۰ هزار کنسول را در ژاپن برای فروش قرار داده و تمامی آن‌ها را به فروش رسانده است، مایکروسافت تنها ۲۱ هزار دستگاه را در کشور ژاپن تاکنون به فروش رسانده است که نشان از برتری سونی در کشور خانگی خود دارد. پرفروش‌ترین بازی پلی استیشن ۵ نیز بازی  Spider-Man: Miles Morales با فروش ۱۸۶۴۰ نسخه‌ای بوده که البته بازی Demon’s Souls نیز با اختلاف فوق العاده کم ۳۰ نسخه‌ای در رتبه دوم قرار گرفته است.

اگرچه این آمار توسط سونی خیره کننده به نظر می‌رسد اما باید به چند نکته اشاره کنیم. فروش پلی استیشن ۳ سونی در ژاپن در هفته‌ی اول عرضه ۳۰۰ هزار دستگاه بوده است. البته در آن زمان پاندمی کرونا و شرایط فعلی وجود نداشت و کنسول پلی استیشن ۴ دیرتر از دیگر مناطق در ژاپن عرضه شد. علاوه بر این، براساس گزارشات منتشر شده مایکروسافت تمامی کنسول‌های خود را در ژاپن به فروش رسانده به طوری که برخی از فروشندگان برای فروش ایکس باکس سری اکس در ژاپن به قرعه کشی روی آورده‌اند.

در نهایت، باید به این نکته نیز اشاره کنیم که پلی استیشن در ژاپن به مراتب طرفداران بسیار بیشتری دارد و باید منتظر بمانیم تا آمار فروش دیگر مناطق نیز به طور کلی منتشر شود. با این حال، پیش بینی‌های صورت گرفته حاکی از فروش بیشتر پلی استیشن ۵ نسبت به ایکس باکس سری اکس دارند. شما کاربران نیز برای خرید گیفت کارت پلی استیشن ۵ یا ایکس باکس سری اکس با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…