خانه اخبار اطلاعات بیشتر مربوط به پلی استیشن ۵ در ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد

اطلاعات بیشتر مربوط به پلی استیشن ۵ در ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,126
اطلاعات بیشتر مربوط به پلی استیشن 5 در ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد

شایعه‌ی جدید منتشر شده حکایت از این موضوع دارد که اطلاعات جدید مربوط به پلی استیشن ۵ سونی در ماه جاری میلادی منتشر خواهد شد. شایعه‌ی جدید منتشر شده که از وب‌سایت خبری معتبر بلومبرگ به بیرون درز پیدا کرده حاکی از این است که سونی قصد دارد در ماه جاری میلادی این خبر را اعلام کند.

فعال مشخص نیست که اطلاعات جدید پلی استیشن ۵ مربوط به چه چیزی است اما آن چه مشخص است، هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت و زمان عرضه‌ی پلی استیشن ۵ منتشر نشده و احتمالا سونی به زودی این کار را خواهد کرد. این در حالی است که اصلی‌ترین رقیب کنسول نسل نهمی غول ژاپنی، یعنی مایکروسافت سازنده‌ی کنسول ایکس باکس وان سری اکس نیز هنوز تاریخ و قیمت رسمی خود را معرفی نکرده است.

سونی پیش از این اعلام کرده بود که به زودی تاریخ پیش خرید پلی استیشن ۵ را اعلام می‌کند. به همین دلیل، به نظر می رسد اطلاعیه‌ی جدید این شرکت در مورد قیمت و نحوه‌ی خرید کنسول نهمیش باشد.

« ما تاریخ مشخصی را برای پیش خرید کنسول پلی استیشن ۵ در اختیار کاربران خود قرار خواهیم داد. در واقع، این تاریخ به صورت یک سوپرایز نخواهد بود. بنابراین، نیازی نیست نگرانی در مورد پیش خرید کنسول داشته باشید. این طور نیست که بعد از اعلام پیش خرید کنسول خیلی سریع باید به سایت مراجعه کنید بلکه تاریخ مشخصی را اعلام خواهیم کرد»

سونی همچنین پیش از این اعلام کرده بود که در پیش خرید کنسول خود، تنها به هر نفر یک پلی استیشن ۵ ارائه خواهد داد تا افراد بیشتری بتوانند خریدهای خود را انجام دهند. این شرکت همچنین در بامداد روز جمعه مراسمی را به صورت اینترنتی برگزار خواهد کرد که محوریت اصلی آن بازی‌های پلی استیشن ۴ و واقعیت مجازی است. شما کاربران می‌توانید گیفت کارت پلی استیشن را از اینجا خریداری کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…