خانه اخبار پلی استیشن ۵ امکان روشن کردن زیرنویس‌ها را برای تمامی بازی‌ها فراهم می‌آورد

پلی استیشن ۵ امکان روشن کردن زیرنویس‌ها را برای تمامی بازی‌ها فراهم می‌آورد

0 ثانیه خوانده شده
0
0
731
پلی استیشن 5 امکان روشن کردن زیرنویس‌ها را برای تمامی بازی‌ها فراهم می‌آورد

پلی استیشن ۵ سونی با قابلیت‌های متعددی قرار است راهی بازار شود و یکی از این قابلیت‌ها، امکان مشخص کردن برخی از ویژگی‌ها برای تمامی بازی‌ها است. به عنوان مثال، بر روی این کنسول می‌توانید زیرنویس انگلیسی یا زبان مورد نظر خود را به صورت خودکار برای تمامی بازی‌ها فعال کنید تا دیگر نیازی نباشد به تنظیمات هر بازی به صورت جداگانه رفته و زیرنویس را روشن کنید.

بنابراین، کاربران می‌توانند با مراجعه به بخش تنظیمات کنسول و سپس مراجعه به بخش Presets این قابلیت را به راحتی فعال کنند. علاوه بر این، امکان مشخص کردن زبان پیش فرض برای تمامی بازی‌ها نیز میسر شده است.

سونی به تازگی از منتقدان دعوت به عمل آورد تا نگاهی به رابط کاربری کنسول و دیگر ویژگی‌های پلی استیشن ۵ بیندازند. به همین دلیل، این روزها خبرهای زیادی در این خصوص و ویژگی‌های منحصر به فرد کنسول نسل نهمی این شرکت در حال منتشر شدن است.

از دیگر مشخصه‌های بخش پیش‌فرض‌های کنسول می‌توان به مشخص کردن درجه سختی به صورت پیش فرض برای تمامی بازی‌ها اشاره کرد. علاوه بر این، کاربران می‌توانند اولویت خود را مبنی بر داشتن رزولوشن بالاتر یا فریم ریت بهتر انتخاب کنند.

کنسول نسل نهمی سونی، پلی استیشن ۵ قرار است تا روزهای آینده به صورت جهانی عرضه شود. این کنسول تاکنون نظرات مثبتی را دریافت کرده و به نظر می‌رسد سونی نیز بر روی آن حساب ویژه‌ای باز کرده است. شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت به وب سایت توکاکی مراجعه کنید و خرید خود را در مدت زمان کوتاهی و با قیمتی مناسب به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…