خانه اخبار محتویات جعبه کنسول‌های پلی استیشن ۵ مشخص شد

محتویات جعبه کنسول‌های پلی استیشن ۵ مشخص شد

3 ثانیه خوانده شده
0
0
680
محتویات جعبه کنسول‌های پلی استیشن 5 مشخص شد

با این که مایکروسافت قیمت و مشخصات کامل دو کنسول ایکس باکس سری اس و سری اکس را به طور کامل مشخص کرد، هنوز سونی اطلاعات زیادی را در مورد کنسول نسل بعدی خود به نمایش نگذاشته است. با این حال، برخی از افراد توانسته‌اند به اطلاعات ارزشمندی دست یابند که یکی از این اطلاعات مشخص شدن محتویات کنسول پلی استیشن ۵ است.

براساس شایعات منتشر شده، محتویات کنسول پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۵ نسخه‌ی دیجیتالی کاملا یکسان خواهد بود. بنابراین، در جعبه‌ی این دو کنسول، کابل پاور، کابل HDMI، دسته‌ی دوال سنس و دفترچه‌های راهنما را شاهد خواهیم بود و بعید به نظر می‌رسد مورد دیگری در جعبه قرار گرفته باشد. البته لازم به ذکر است که این شایعات میزان حافظه‌ی SSD داخلی کنسول را ۸۲۵ گیگابایت اعلام کرده‌اند. علاوه بر این، گفته می‌شود بازی Astro’s Playroom برای به نمایش دادن ویژگی های دسته پلی استیشن ۵ به صورت رایگان و دیجیتالی در کنسول قرار می‌گیرد هر چند برای استفاده از آن، آپدیت کردن کنسول اجباری است.

یکی دیگر از مسائلی که توجه کاربران را به خود جلب کرده، امکان قرار دادن این کنسول به صورت افقی و عمودی است. البته گفته می‌شود با توجه به طراحی خاص پلی استیشن ۵، تنها با پایه‌ای مخصوص امکان قرار دادن این کنسول به صورت عمودی میسر شده است و نمی‌توان بدون پایه آن را در این حالت گذاشت.

سونی بامداد پنج شنبه در ساعت ۱۲٫۳۰ دقیقه مراسمی جدید به صورت اینترنتی برگزار خواهد کرد و انتظار می‌رود در این مراسم از قیمت این کنسول به علاوه مشخصات کامل آن مشخص شود. شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن با قیمتی مناسب به وب سایت توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…