خانه اخبار چه بازی‌هایی از قابلیت Game Boost پلی استیشن ۵ بهره‌مند می‌شود؟

چه بازی‌هایی از قابلیت Game Boost پلی استیشن ۵ بهره‌مند می‌شود؟

7 ثانیه خوانده شده
0
0
671
چه بازی‌هایی از قابلیت Game Boost پلی استیشن 5 بهره‌مند می‌شود؟

تاکنون سوالات زیادی در مورد کنسول پلی استیشن ۵ پاسخ داده شده اما هنوز هم ابهامات زیادی در مورد نسل بعدی کنسول ژاپنی‌ها وجود دارد. یکی از این ابهامات، نحوه‌ی اجرای بازی‌های پلی استیشن ۴ بر روی پلی استیشن ۵ است. اما به تازگی سونی اطلاعات بیشتری را در این زمینه منتشر کرده است.

بر همین اساس، سونی اعلام کرده که ۹۹ درصد از بازی‌های نسل پیش بر روی نسل جدید نیز اجرا خواهد شد. علاوه بر این، سونی اعلام کرد که برخی از این بازی‌ها به قابلیتی تحت عنوان Game Boost مجهز خواهند شد که با فعال کردن این قابلیت، فریم ریت و گرافیک بالاتری را تجربه خواهید کرد. البته این پایان ماجرا نبوده چرا که هنوز مشخص نیست چه بازی‌هایی از این قابلیت پشتیبانی خواهند کرد.

تاکنون تنها یک استودیو به صورت رسمی این قابلیت را برای بازی خود تایید کرده است. استودیوی ساکرپانچ قابلیت Game Boost را برای بازی محبوب خود یعنی Ghost of Tsushima تایید کرده است. بر همین اساس، این بازی با فریم ۶۰ در پلی استیشن ۵ اجرا خواهد شد و لودینگ‌های بسیار کوتاه‌تری را نیز در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

سونی به تازگی لیستی از بازی‌هایی که بر روی پلی استیشن ۵ نیز کار نخواهند کرد را منتشر کرده است که از جمله مهم‌ترین این بازی‌ها می‌توان به عنوان Hitman Go: Definitive Edition اشاره کرد که از قابلیت بین نسلی بهره نخواهد برد. کنسول پلی استیشن ۵ سونی در تاریخ ۲۰ آبان ماه به صورت رسمی با قیمت ۴۹۹ دلار عرضه خواهد شد. شما می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت پلی استیشن با قیمتی مناسب بپردازید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…