خانه اخبار اخبار کنسولهای بازی ارزان شدن پلی استیشن VR به همراه باندال هدیه در آمریکا

ارزان شدن پلی استیشن VR به همراه باندال هدیه در آمریکا

15 ثانیه خوانده شده
1
0
2,673

ارزان شدن پلی استیشن VR به همراه باندال هدیه در آمریکا

سونی تلاش  می کندتا کمی قیمت PS VR را معقل تر کند

ps vr launch bundle ارزان شدن پلی استیشن VR به همراه باندال هدیه در آمریکا

سونی در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرده است که در پلی استیشن های VR، بسته جدیدی را دریافت خواهند کرد که به طرز چشمگیری هزینه ورود به تجربه واقعیت مجازی را کاهش خواهد داد.

از ابتدای سپتامبر، سونی یک بسته جدید برای پلی استیشن VR به همراه دوربین نمایشگر پلی استیشن فقط با ۳۹۹ دلار آمریکا (۴۹۹ دلار کانادا) به بازار ارائه خواهد کرد. اساسا این بسته، دوربین نمایشگر را تقریبا مجانی به شما می دهد. سونی همچنین تائید کرد که این دوربین نمایشگر ، بخشی است از جعبه استاندارد پلی استیشن VR است که عرضه خواهد شد. همچنین در این معامله یک بسته ی پلی استیشن VR Worlds نیز وجود دارد که به همراه هدست، دوربین نمایشگر، دو کنترل کننده ی حرکت و یک کپی از  پلی استیشن VR Worlds، که فقط با قیمت روئایی ۴۹۹ دلار به دست شما می رسد.

خبر این بسته برای آن دسته از کسانی که منتظر بازی کردن با  Superhot VR، Farpoint و Resident Evil 7 هستند، بسیار خوشایند به نظر می رسد. سیستم VR همچنان در حال تکامل است و با به روزرسانی  نسخه ۵٫۰  سیستم عامل، علاوه بر فراگیر مجازی (در ۵٫۱ و ۷٫۱ کانال) در حالت سینمایی، برای حداکثر  فرق شدن در بازی یا فیلم، تلاش می کند.

این حرکت اخیر از جانب سونی طی هفته های آینده به پایین آمدن یکسانِ قیمت در  HTC Vive و Oculus Rift نیز  منجر می شود. آیا ممکن است پلی استیشن VR زودتر از آنها، قیمت را برای مشتریان معمولی ارزانتر کند؟

بسته پلی استیشن VR در روز اول سپتامبر در آمریکا و کانادا بیرون خواهد آمد. در حال حاضر هیچ صحبتی در مورد اینکه این بسته به اروپا هم می آید یا خیر، نشده است. اما اگر این بسته با موفقیت رو برو شود، احتمالا به اروپا هم خواهد آمد. باعث خوشحالی است که مشتری ها دلایل بهتری برای گرفتن یک پلی استیشن VR داشته باشند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده حسین نیکدل
بارگذاری بیشتر در اخبار کنسولهای بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4 سونی دیروز بروز رسانی نرم افزا…