خانه اخبار PS Plus در ماه ژوئیه یک بازی رایگان بیشتر به کاربران خود هدیه می‌دهد

PS Plus در ماه ژوئیه یک بازی رایگان بیشتر به کاربران خود هدیه می‌دهد

34 ثانیه خوانده شده
0
0
965
ده سالگی PS Plus

می‌توانید در ماه ژوئیه به جای دو بازی رایگان سه بازی دریافت کنید. بازی‌های این ماه شامل ‘NBA 2K20’  و ‘Rise of the Tomb Raider و بازی Erica است. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

به مناسبت تولد ۱۰ سالگی پلی استیشن سونی، سونی به عنوان هدیه یک بازی رایگان بیشتر در این ماه ارائه می‌دهد. از ۷ ژوئیه تا ۳ اوت مشترکین PS Plus می توانند NBA 2K20 ، Rise of the Tomb Raider و Erica را به صورت رایگان دریافت کنند. درحالی که NBA 2K20  نیازی به معرفی ندارد، Rise of Tomb Raider  دومین ورودی در راه اندازی مجدد Tomb Raider Square Enix است. جدیدترین بازی این سری  Shadow of the Tomb Raider است که در سال ۲۰۱۸ به نمایش درآمد.

اگر قبلا بازی نکردید می‌توانید بازی اریکا را انتخاب کنید. اریکا یک بازی تک نفره است که ویدئوی کامل (FMV) را با روایتی تعاملی ترکیب می کند که در آن می توانید تصمیم بگیرید که شخصیت اصلی چگونه عمل می کند. این بخشی از بازیابی مجدد بازی های FMV است که شامل پروژه هایی مانند Her Story و The Complex می شود.

علاوه بر این سونی یک آخر هفته رایگان هم ترتیب داده است که از ۴ ژوئیه شروع می‌شود. اگر در PS Plus اشتراک ندارید، هنوز می‌توانید برخی از بازی‌های چند نفره را به صورت آنلاین و بدون نیاز به حق عضویت بازی کنید. این شرکت همچنین برای مدت زمان محدود تم PS Plus-inspired را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

اکنون که PS Plus سالگرد ده سالگی خود را پشت سر می‌گذارد، به نظر می‌رسد که تصور بازی‌های مدرن بدون در نظر گرفتن تاثیرات PS Plus کمی سخت باشد. زمانی که سونی در سال ۲۰۱۲ بازی‌های ماهانه رایگان را ارائه می‌دهد، مایکروسافت هم در همین روند ارائه بازی‌ها با طلای رایگان را از سال ۲۰۱۳ استارت زد، گیمرها انتظار دارند که ماهانه برخی از بازی‌ها را به صورت رایگان دریافت کنند.

engadget

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده onlinemohtava
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…