خانه اخبار بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس آبان ماه معرفی شدند (اولین بازی رایگان پلی استیشن ۵)

بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس آبان ماه معرفی شدند (اولین بازی رایگان پلی استیشن ۵)

9 ثانیه خوانده شده
0
0
878
بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس آبان ماه معرفی شدند (اولین بازی رایگان پلی استیشن 5)

سونی به تازگی بازی‌های رایگان پلی استیشن پلاس آبان ماه را معرفی کرده است که به نظر می‌رسد با یکی از بهترین ماه‌های این سرویس روبه‌رو باشیم چرا که علاوه بر بازی‌های رایگان پلی استیشن ۴، اولین بازی رایگان پلی استیشن ۵ نیز معرفی شده است.

بر همین اساس، دو بازی Hollow Knight: Voidheart edition و Middle-earth: Shadow of War  در آبان ماه برای دارندگان سرویس پلی استیشن پلاس کاملا رایگان خواهد بود. اما مهم‌تر از این دو بازی، انحصاری جدید سونی تحت عنوان Bugsnax است که قرار است برای دارندگان پلی استیشن ۵ تا ماه دی رایگان باشد.

علیرغم این که بازی Bugsnax برای کنسول پلی استیشن ۴ نیز منتشر می‌شود، تنها نسخه‌ی پلی استیشن ۵ این بازی رایگان اعلام شده است و دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ می‌بایستی این بازی را خریداری کنند. با این که این بازی مورد اشاره تابستان سال گذشته معرفی شده، این بازی یکی از مورد انتظارترین عناوین سونی برای تعطیلات کریسمس بوده است.

بازی Middle-earth: Shadow of War نیز که به عنوان یکی از بازی‌های رایگان آبان ماه معرفی شده است محبوبیت بسیار زیادی دارد. این بازی که در دنیای ارباب حلقه‌ها رخ می‌دهد، سبک ماجراجویانه را به خود گرفته و توانسته نظر مثبت اکثر منتقدان را کسب کند.

شما کاربران برای خرید سرویس پلی استیشن پلاس و گیفت‌ کارت‌های پلی استیشن با قیمتی مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن می‌توانید به وب سایت توکاکی مراجعه کنید. با خرید سرویس پلی استیشن پلاس به قابلیت‌های متعددی دست خواهید یافت که یکی از آن‌ها رایگان شدن بازی‌ها به صورت ماهیانه است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…