خانه اخبار برخی از کاربران سرویس پلی استیشن پلاس سونی ده دلار مجانی دریافت کرده‌اند

برخی از کاربران سرویس پلی استیشن پلاس سونی ده دلار مجانی دریافت کرده‌اند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
1,225
پلی استیشن پلاس

سونی به مناسبت دهمین سالگرد سرویس پلی استیشن پلاس، به برخی از کاربران این سرویس مبلغ ده دلار هدیه داده است. سرویس پلی استیشن پلاس سونی ده سال پیش یعنی در سال ۲۰۱۰ با هدف بهبود بخش بازی‌های آنلاین و کنسول بازی پلی استیشن از سوی شرکت سونی اجرایی شد.

در ابتدا این سرویس مزایای قابل توجهی را ارائه نمی‌داد اما در نسل هشتم کنسول‌های بازی داشتن این سرویس فعال برای انجام بازی‌های آنلاین اجباری شد. علاوه بر این، سونی هر ماه چند بازی را برای پلتفرم‌های خود در این سرویس رایگان می‌کرد. همین مسئله باعث شد تا سونی بتواند محبوبیت پلی استیشن پلاس را بالاتر ببرد.

از جمله قابلیت‌های دیگر سرویس پلی استیشن پلاس سونی می‌توان به قیمتی مناسب، ذخیره‌ی اطلاعات بازی‌ها بر روی فضای ابری، و تخفیفات متنوع در پلی استیشن استور اشاره کرد.

با این حال،‌ اگر می‌خواهید از این موضوع مطمئن شوید، وارد بخش اعلان‌های کنسول خود شوید تا مشخص شود که این ده دلار به شما تعلق یافته است یا خیر. شرکت سونی ده دلار را به صورت تصادفی برای کاربران خود ارسال کرده و اگر شما هم جزو برندگان خوش شانس این ده دلار بوده‌اید، حتما در نظرات این خبر را با ما در میان بگذارید. شما همچنین می‌تواند برای خرید گیفت کارت پلی استیشن به اینجا مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…