خانه اخبار شرکت Pizza Hut در ونزوئلا ارز دیجیتال به جای پول نقد قبول می‌کند

شرکت Pizza Hut در ونزوئلا ارز دیجیتال به جای پول نقد قبول می‌کند

4 ثانیه خوانده شده
0
0
606
شرکت Pizza Hut در ونزوئلا ارز دیجیتال به جای پول نقد قبول می‌کند

شرکت آمریکایی Pizza Hut  که در بسیاری از کشورهای دنیا شعبه دارد، در کشور ونزوئلا نیز نقش مهمی را دارد اما با توجه به شرایط این کشور، شاید امکان استفاده از پول نقد آن‌چنان راحت نباشد. به همین دلیل، این رستوران در ونزوئلا ارز دیجیتال را به جای پول نقد قبول می‌کند.

شرکت CryptoBuyer در ونزوئلا به عنوان شرکتی واسطه عمل می‌کند و به تازگی همکاری جدیدی را با شرکت Mega Soft آغاز کرده است. هدف از ایجاد این همکاری، توسعه و پیشرفت ارز دیجیتال در کشور ونزوئلا برای پرداخت در بیش از ۲۰ هزار فروشگاه بوده است.

به گفته‌ی مدیر عامل این شرکت، هدف از ایجاد ارز دیجیتال برای پرداخت‌های اینترنتی این رستوران، آشنایی افراد با ارزهای دیجیتال بوده است:

« ما در Pizza Hut سعی می‌کنیم روش‌های پرداخت متنوعی را برای انواع و اقسام افراد فراهم آوریم. از جمله این روش‌ها می‌توان به پرداخت نقدی یا ارز دیجیتال اشاره کرد که بیشتر افراد جوان و کسانی که به تکنولوژی آشنا هستند می‌توانند این نوع پرداخت‌ها را انجام دهند.»

به هر حال، به نظر می‌رسد محبوبیت ارزهای دیجیتال این روزها بیشتر و بیشتر می‌شود. بسیاری از کشورها به دنبال توسعه ی ارز دیجیتال مخصوص خود هستند و دیر یا زود نیز ارزهای دیجیتال روندی متفاوت را در دنیا پیش خواهد گرفت. شما نیز می‌توانید برای مرور اخبار ارزهای دیجیتال به صورت روزانه به بلاگ توکاکی مراجعه کنید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…