خانه اخبار فیل اسپنسر از تعطیل سرویس استریم Mixer پشیمان نیست

فیل اسپنسر از تعطیل سرویس استریم Mixer پشیمان نیست

1 ثانیه خوانده شده
0
0
1,063
سرویس استریم

ماه گذشته مایکروسافت رسما اعلام کرد که به زودی سرویس استریم خود را تحت عنوان میکسر تعطیل خواهد کرد. همین مسئله باعث شد تا استریمرهای محبوبی نظیر نینجا و شرود این سرویس را ترک کنند. حالا فیل اسپنسر، مدیر اجرایی بخش سرگرمی مایکروسافت، اعلام کرده که از این تصمیم اصلا پشیمان نیست:

« خب این طبیعتا خیلی ناامید کننده است که ما می‌خواستیم سرویس استریم Mixer را به جایی که می‌خواهیم برسانیم، اما در این امر هرگز موفق نشدیم. من اصلا از تصمیم خودم پشیمان نیستم. ما در دنیای سرگرمی تصمیماتی را اخذ می‌کنیم که در آن زمان فکر کرده‌ایم تصمیم بهتری است. ما تمامی تلاش خود را کردیم و در حال رقابت در صنعتی خلاقانه هستیم»

سرویس استریم 1024x576 فیل اسپنسر از تعطیل سرویس استریم Mixer پشیمان نیست

علاوه بر این، فیل اسپنسر اعلام کرده از این که در شرکت مایکروسافت کار می‌کند بسیار خوش حال بوده چرا که این شرکت ریسک پذیر است. « ریسک پذیر بودن دقیقا همان هنر کار کردن در صعنت بازی سازی و صادقانه بگویم، صنعت کنسول‌های بازی است.»

مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ سرویس استریم Beam را از دو نوجوان با مبلغ هنگفتی خریداری کرد و نام آن را به میکسر تغییر داد. این شرکت بیش از ۱۰ میلیون دلار به استریمر محبوب تحت عنوان نینجا پرداخت کرد تا استریم‌های خود را در این شرکت به نمایش بگذارد. بعد از کنسل شدن این قرارداد، گفته می‌شود که نینجا توانست مبلغ فسخ قرارداد را به ۳۰ میلیون دلار برساند. یکی از نکات مثبت سرویس استریم میکسر، لگ بسیار پایین و کیفیت بسیار بالای‌ آن بود. علاوه بر این، مایکروسافت به کاربران خود در این سرویس جوایز متعددی را اهدا می‌کرد. در هر صورت به نظر می‌رسد مایکروسافت تمامی تلاش خود را از این پس بر روی پخش زنده‌ی فیس‌بوک قرار خواهد داد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…