خانه اخبار ورود پی پال به بیت کوین عرضه‌ی این ارز دیجیتال را محدودتر کرده است

ورود پی پال به بیت کوین عرضه‌ی این ارز دیجیتال را محدودتر کرده است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
527
ورود پی پال به بیت کوین عرضه‌ی این ارز دیجیتال را محدودتر کرده است

پی پال با ورود خود به دنیای ارزهای دیجیتال توانست تاثیرات بسیاری را بر روی آن‌ها قرار دهد به طوری که بسیاری یکی از علت‌های افزایش قیمت‌ ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین را به خاطر پی پال می‌دانند. با این حال، برخی از کارشناسان نگرانی‌های بیشتری دارند چرا که به گفته‌ی آن‌ها پی پال می‌تواند عرضه‌ی بیت کوین را به مراتب محدودتر کند.

براساس گفته‌ی کارشناسان، پی پال بسیاری از بیت کوین‌های ماین شده را از آن خود کرده است. به گفته‌ی آن‌ها، هم اکنون بیش از ۷ درصد از بیت کوین‌های معامله شده توسط این شرکت معامله می‌شود که کار عرضه‌ی بیت کوین را به مراتب دشوارتر کرده است.

از زمانی که بیت کوین با افزایش شدید قیمت خود همراه شده، بسیاری قیمت این ارز دیجیتال را با سال ۲۰۱۷ مقایسه می‌کنند اما به نظر می‌رسد اتفاقات آن سال با اتفاقات حال حاضر تفاوت‌های زیادی دارد. به گفته‌ی کارشناسان، اگر چه افزایش قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۷ زیاد منطقی نبوده، اما در حال حاضر بیت کوین می‌تواند به افزایش قیمت خود ادامه دهد. در سال جاری شرکت‌های مختلفی بر روی این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کردند و انتظار می‌رود محبوبیت بیت کوین هر روز بیشتر شود.

به هر حال، بیت کوین فعلا در بازه‌ی قیمتی ۱۸ هزار دلاری در حال معامله است و باید کمی بیشتر صبر کرد تا مشخص شود آیا این ارز دیجیتال می‌تواند به رکورد سال ۲۰۱۷ خود مجددا دست یابد یا خیر؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…