خانه اخبار هیچ کس نمی‌تواند مانع پیشرفت ارز دیجیتال یوآن شود

هیچ کس نمی‌تواند مانع پیشرفت ارز دیجیتال یوآن شود

0 ثانیه خوانده شده
0
0
844
هیچ کس نمی‌تواند مانع پیشرفت ارز دیجیتال یوآن شود

کشور چین در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال پیشرفت قابل محسوسی را داشته است به طوری که قرار است واحد پولی خود یوآن را هم نیز تبدیل به ارز دیجیتال کند. حالا در مصاحبه‌ای، یکی از مقامات بانک مرکزی این کشور بر این عقیده است که هیچ کس نمی‌تواند مانع پیشرفت ارز دیجیتالی یوآن شود.

براساس گفته‌های این فرد مسئول، به نظر می‌رسد ارز دیجیتال یوآن به زودی محبوبیت بیشتری را پیدا خواهد کرد. به گفته‌ی او، این ارز دیجیتال باید قوانینی را که بر روی ارز رایج چین رایج است را قبول کند تا بار دیگر شاهد پیشرفت محسوس ارز دیجیتال یوآن باشیم.

پیش از این کارشناسان بر این عقیده بودند که ارزهای دیجیتال امکان همه‌گیر شدن را ندارند ا ما مسئولان کشور چین به نظر می‌رسد با این عقیده مخالفند. به گفته‌ی فین ییفی، ارز دیجیتال یوآن در کشور چین باید در دسترس تمامی افراد این کشور قرار بگیرد به طوری که هیچ کس نتواند منکر وجود چنین ارزی شود. بنابراین، شاید برنامه‌ی دولت چین بر این باشد تا ارز دیجیتال یوآن را به صورت رسمی و برای همه‌ی مردم این کشور در نظر بگیرد.

فین ییفی همچنین معتقد است که تمامی قوانین حاکم بر روی پول‌های رایج کشورهای مختلف باید بر روی ارز دیجیتال یوآن نیز پیاده شود تا هیچ گونه پول شویی و یا سواستفاده‌ای از این ارز دیجیتال صورت نگیرد. به هر حال، ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم هر روز در حال گسترش هستند و به نظر می‌رسد ارز دیجیتال یوآن نیز به زودی محبوبیت زیادی کسب خواهد کرد.

شما کاربران می‌توانید با مراجعه به وب سایت توکاکی به خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال بپردازید. خرید شما به راحت‌ترین شکل ممکن و با قیمتی مناسب خواهد بود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…