خانه اخبار اخبار سایت تولید کنسول نینتندو Switch برای تعطیلات افزایش می یابد

تولید کنسول نینتندو Switch برای تعطیلات افزایش می یابد

10 ثانیه خوانده شده
0
0
2,068

تولید کنسول نینتندو Switch برای تعطیلات افزایش می یابد

202879 screenshot 05 l 300x170 تولید کنسول نینتندو Switch برای تعطیلات افزایش می یابد

با تمام شدن موجودی خرده فروشی ها و  فروش موجودی تخصیص یافته به آنها، پیدا کردن دستگاه Nintendo Switch  برای بعضی افراد بسیار مشکل شده است.

اخیرا، Game Spot  گفته بود که این شرکت محموله جدیدی در روز های آتی خواهد فروخت. اکنون، نینتندو اظهار داشته که تولید کنسول هیبریدی نا یاب را برای اماده سازی در تعطیلات شلوغ فصل خرید افزایش خواهد داد.

(همچنین ببینید.مایکروسافت فروش کنسول ایکس باکس وان را متوقف کرده است.)

نینتندو در بیانیه ای به وال استریت ژورنال گفت:” ما تمام تاشمان را می کنیم تا مطمئن شویم تمام کسانی که می خوهند این کنسول را خریداری کنند قادر به این کار باشند. ما تولیدمان را برای دوره ی تعطیلات افزایش خواهیم داد که در پیش بینی هایمان لحاظ کرده ایم”

به صوورت رسمی، برنامه نینتندو فروش ۱۰ میلیون کنسول Switch تا پایان فصل مالی ۳۱ مارس ۲۰۱۸ این کمپانی است. منابع آگاه از تامین موجودی کنسول به وال استریت ژورنال گفتند که آن ها به فکر آماده سازی برای تولید ۱۸ میلیون واحد دستگاه هستند. وال استریت ژورنال گزارش داده است که ” یکی از مدیران تامین موجودی گفت که کمپانی اش در صورت درخواست مشتریان آماده افزایش سرعت تولید است”.

تا ۳۰ ژوئن نینتندو ۴٫۷ میلیون دستگاه Switch در سراسر جهان به فروش رسانده است. سهام نینتدو از زمان عرضه کنسول در ماه مارس تا ۵۰ درصد افزایش یافته است و با بازی های بزرگی مثل Super Mario Odyssey و فصل خرید پیش رو، این آمار افزایش می یابد.

کنسول Switch  در حال حاضر همه آن چیزی نیست که باید باشد، چرا که همچنان سرویس استریم ویدئو مثل Netflix و YouTube در این کنسول غایب است.

 

منبع : gamespot

bundle color console تولید کنسول نینتندو Switch برای تعطیلات افزایش می یابد

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده حسین نیکدل
بارگذاری بیشتر در اخبار سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4

بروز خطای Code E-801809A8 هنگام نصب بروز رسانی نسخه ۵٫۰ PS4 سونی دیروز بروز رسانی نرم افزا…