خانه اخبار انتشار Nintendo Direct در ۲۰ ژوئیه

انتشار Nintendo Direct در ۲۰ ژوئیه

15 ثانیه خوانده شده
0
0
1,171

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که Nintendo Direct امکان دارد در ۲۰ ژوئیه منتشر شود. در ادامه با توکاکی همراه باشید.

Kelios پیش از این در خصوص سرمایه گذاری روی Direct و حتی عرضه  ” Direct Mini”  در ماه مارس پیش بینی‌های درستی داشته است. اکنون آن‌ها می‌گویند که Nintendo Direct بعدی قرار است در تاریخ ۲۰ ژوئیه منتشر شود. همانطور که احتمالا به یاد دارید، آخرین نسخه Nintendo Direct در ماه سپتامر ۲۰۱۹ منتشر شد.

در اوایل سال جاری میلادی زمانی که بحران کرونا ویروس در کشورهای داخلی و خارجی آسیا آغاز شد. گزارش‌های مبنی اختلافات پیش آمده در خصوص کار از راه دور کارمندان نینتندو به دست ما رسید. ونتور بیت گفت که این کار در ژاپن ممکن است نتایج خوبی نداشته باشد. چرا که فضای خانه و محل کار با هم فرق دارند و کارمندان مانند قبل بازدهی نخواهند داشت. همچنین بسیاری از مشاغل هنوز از روش‌های مرسوم ۱۹۹۰ استفاده می‌کنند و شیوه کار آنلاین و فریلنسینگ به سرعت برای آن‌ها عملی نخواهد شد.

اگر Direct در تاریخ ۲۰ منتشر شود، بعد از انتشار Paper Mario: The Origami King for Switch ، که تنها نسخه اصلی تأیید شده برای سال جاری است ، قرار می‌گیرد. اگرچه PlatinumGames این اطمینان را داد که کار در حال یشرفت است، اما ما  در عمل شواهدی برای این رویداد نمی‌بینیم.

علاوه بر این ظاهرا ماریو گلکسی، ماریو ۶۴، ماریو سانشاین و سایر عنواین سوپر ماریو برای سوئیچ مجددا ارائه می‌شوند تا سی و پنچجمین سالگرد آن را جشن بگیرند. حال شما فکر می‌کنید که شایعات مذکور صحت داشته باشند؟ باید منتظر ماند و دید که قرار است چه اتفاقی بیفتد.

منبع: Videogamer

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده ak
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

کنترلر دوال سنس و هر آنچه که باید در مورد آن بدانید

دوال سنس از نظر طراحی چیزی بین دوال شاک ۴ و کنترل ایکس باکس است. سونی این دسته را با طراحی…