خانه اخبار گزارشات جدید ثبات بیشتر بیت کوین را نسبت به سال ۲۰۱۹ ثابت می‌کنند

گزارشات جدید ثبات بیشتر بیت کوین را نسبت به سال ۲۰۱۹ ثابت می‌کنند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
623
گزارشات جدید ثبات بیشتر بیت کوین را نسبت به سال 2019 ثابت می‌کنند

براساس گزارشات جدید منتشر شده، ارز دیجیتال بیت کوین که توانست در سال جاری به قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ دلاری نیز برسد، با بالاترین میزان سال ۲۰۱۹ تفاوت‌های محسوسی دارد. بیت کوین در سال پیش توانسته بود به قیمت باورنکردنی ۱۳ هزار و ۸۰۰ دلاری دست یابد.

براساس همین گزارش، به نظر می‌رسد سرمایه گذاران بیت کوین صبر بیشتری نسبت به سال پیش دارند. بنابراین، میزان دارایی‌های افراد با قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۹ تفاوت زیادی نداشته اما در سال جاری، تفاوت زیادی میان دارایی و قیمت بیت کوین دیده می‌شود.

آمار و ارقام منتشر شده و همچنین کارشناسان ارز دیجیتال بر این عقیده‌اند که روند فعلی بیت کوین می‌تواند ثبات بیشتری را پیدا کند. در سال ۲۰۱۹ بیت کوین ثبات زیادی نداشت و همین مسئله باعث عدم اعتماد سرمایه گذاران شده بود. با این حال،‌ در سال جاری، بیت کوین توانسته اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران را کسب کند و در نتیجه ثبات بیشتری نیز پیدا کرده است.

بیت کوین بعد از شروع پاندمی کرونا توانست در سال ۲۰۲۰ به بالاترین قیمت خود دست یابد. عوامل مختلفی نظیر کاهش ارزش دلار و افزایش ارزش طلا در دست یابی به این قیمت موثر بودند. با این حال، بیت کوین نتوانست مدت زمان زیادی را در بازه‌ی قیمت ۱۲ هزار دلار باقی بماند و در نهایت با کاهش قیمت مواجه شد.

اکثر کارشناسان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را کمی ریسکی می‌دانند. به همین دلیل، برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال لازم است حتما آگاهی و دانش کافی را داشته باشید. به هر حال، شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت و کالای دیجیتال به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و خرید خود را در مدت زمان کوتاه با قیمتی مناسب انجام دهید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…