خانه اخبار تصاویر جدید دسته‌ی پلی استیشن ۵ نشان دهنده‌ی عدم حضور دکمه‌ی «بازگشت» است

تصاویر جدید دسته‌ی پلی استیشن ۵ نشان دهنده‌ی عدم حضور دکمه‌ی «بازگشت» است

0 ثانیه خوانده شده
0
0
840
New PS5 DualSense Look Confirms No Back Buttons

سونی در وب سایت رسمی پلی استیشن قابلیت نمایش دادن محصولات جانبی پلی استیشن ۵ را به صورت ۳۶۰ درجه فراهم کرده است. به همین منظور، نگاهی به دسته‌ی پلی استیشن ۵ انداختیم و متوجه شدیم که هیچ گونه‌ دکمه‌ی بازگشتی برای این کنترلر تعبیه نشده است.

پیش از این شایعه شده بود که دسته‌ی پلی استیشن ۵ همانند یکی از لوازم جانبی دسته پلی استیشن ۴ که به تازگی وارد بازار شده قابلیت دکمه‌ی بازگشت را خواهد داشت. بسیاری بر این باور بودند که قطعه‌ی جدید دسته برای این در آخرین ماه‌های نسل هشتم عرضه شده که در دسته‌ی پلی استیشن ۵ به صورت پیش فرض نصب شده است اما به نظر می‌رسد این اتفاق رخ نخواهد داد.

Dualsense Back 1024x768 تصاویر جدید دسته‌ی پلی استیشن 5 نشان دهنده‌ی عدم حضور دکمه‌ی «بازگشت» است

این خبر در حالی منتشر شده که دسته‌ی نسل نهمی کنسول مایکروسافت قابلیت‌هایی منحصر به فرد نظیر امکان برداشتن برخی از دکمه‌ها در قسمت پشتی را دارد که توسط آن می‌توان ورودی‌های جدید را به دسته اضافه کرد. شاید سونی نیز در حال کار بر روی چنین قابلیتی باشد اما هر چه که هست دوال سنس پلی استیشن ۵ فاقد این قابلیت خواهد بود.

در روز گذشته نیز سونی اعلام کرد که دسته‌ی پلی استیشن ۴ تنها بر روی برخی از بازی‌های پلی استیشن ۵ جواب خواهد داد اما دیگر وسایل جانبی نظیر هدست واقعیت مجازی و فرمان‌های بازی بر روی این کنسول پشتیبانی خواهند شد.

کنسول نسل نهمی سونی قرار است در آذر یا دی ماه سال آینده به صورت رسمی وارد بازار شود و هنوز سونی نه تنها تاریخ عرضه را اعلام نکرده بلکه هیچ گونه خبری از قیمت کنسول جدید خود را هم منتشر نکرده هرچند گفته می‌شود تا یک ماه آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر خواهد شد.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…