خانه اخبار گوشی جدید شرکت هوآوی به ارز دیجیتال یوآن مجهز خواهد شد

گوشی جدید شرکت هوآوی به ارز دیجیتال یوآن مجهز خواهد شد

2 ثانیه خوانده شده
0
0
655
گوشی جدید شرکت هوآوی به ارز دیجیتال یوآن مجهز خواهد شد

شرکت هوآوی، سازنده‌ی اول و برتر گوشی‌های هوشمند در چین اعلام کرده است که گوشی جدید این شرکت تحت عنوان Mate40 به کیف پولی مجهز خواهد شد که از ارز دیجیتال این کشور، یعنی ارز دیجیتال یوآن پشتیبانی خواهد کرد. به گفته‌ی شرکت هوآوی، Mate40 اولین گوشی هوشمندی از این شرکت خواهد بود که به این قابلیت دسترسی خواهد داشت.

هوآوی اعلام کرده است که کاربران می‌توانند از حفظ حریم شخصی خود به طور کامل اطمینان حاصل کنند. امکان انجام معاملات حتی به صورت آفلاین نیز میسر خواهد شد. این بدان معناست که کاربران به راحتی می‌توانند با نزدیک کردن گوشی‌های خود به یکدیگر، ارز دیجیتال یوآن را بین یکدیگر انتقال دهند.

گوشی هوشمند Mate40 شرکت هوآوی، اولین گوشی این شرکت است که قرار است به چیپست ۵ نانومنتری دست پیدا کند. پیشتر، اپل در آیفون ۱۲ که به تازگی وارد بازار شده این چیپست را به کار گرفته بود و به نظر می‌رسد نسل جدید گوشی‌های هوشمند از این چیپست استفاده کنند. البته با توجه به مشکلات میان دو کشور چین و آمریکا، بعید به نظر می‌رسد که هوآوی بتواند از چیپست کیرین ۹۰۰۰ برای گوشی‌های خود استفاده کند.

ارز دیجیتال یوآن که قرار است به عنوان اولین ارز دیجیتال بانک مرکزی این کشور شناخته شود در مرحله‌ی آزمایشی قرار گرفته و طولی نخواهد کشید تا در اختیار شهروندان این کشور قرار بگیرد. گفته می‌شود با توجه به تحریم‌های آمریکا، چین تصمیم دارد هر چه سریع‌تر ارز دیجیتال یوآن را به مرحله‌ی اجرایی برساند.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…