خانه اخبار به روز رسانی جدید بازی God of War پشتیبانی از کنسول پلی استیشن ۵ را فراهم می‌کند

به روز رسانی جدید بازی God of War پشتیبانی از کنسول پلی استیشن ۵ را فراهم می‌کند

11 ثانیه خوانده شده
0
0
643
به روز رسانی جدید بازی God of War پشتیبانی از کنسول پلی استیشن 5 را فراهم مي‌کند

براساس گفته‌ی سازندگان، دو بازی God of War 3 Remastered  و God of War به روز رسانی جدیدی را دریافت کرده‌اند که توسط آن، امکان استفاده‌ی این دو بازی از قابلیت Boost Mode پلی استیشن ۵ فراهم شده است.

فعلا به صورت رسمی این خبر تایید نشده اما پیشتر نیز بازی Final Fantasy آپدیت جدیدی را دریافت کرده بود که براساس گفته‌ی بسیاری از کاربران و پیش بینی کارشناسان، این به روز رسانی برای پشتیبانی از کنسول پلی استیشن ۵ بوده است.

علاوه بر این، هنوز مشخص نیست که به روز رسانی‌های منتشر شده آیا تغییراتی را بر روی کنسول پلی استیشن ۴ ایجاد می‌کنند یا خیر. بنابراین، بهتر است خودتان این آپدیت را دانلود کرده و متوجه تغییرات احتمالی شوید. همچنین گفته می‌شود بازی God of War با فریم ریت ۶۰ بر روی کنسول پلی استیشن ۵ اجرا شود.

دو نسخه‌ی مورد اشاره از سری بازی‌های God of War برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر شدند و توانستند نظر مثبت اکثر منتقدان و کاربران را جذب کنند. علاوه بر این، سونی در مراسمی به معرفی بسیار کوتاه از تریلر نسخه‌ی بعدی این سری برای کنسول پلی استیشن ۵ پرداخت.

کنسول‌های نسل نهمی تا چند روز دیگر به صورت رسمی وارد بازار خواهند شد و باید منتظر ماند و دید آیا سونی تریلر بیشتری را از سری بازی‌های گاد آو وار به نمایش می‌گذارد یا خیر؟ شما همچنین می‌توانید برای خرید گیفت کارت پلی استیشن و خرید این بازی بر روی کنسول‌های بازی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ به وب سایت توکاکی مراجعه کرده و با قیمتی مناسب خرید خود را در سریع‌ترین زمان ممکن به اتمام برسانید.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…