خانه اخبار در ماه گذشته میلادی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار از بیت کوین به اتریوم انتقال یافته است

در ماه گذشته میلادی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار از بیت کوین به اتریوم انتقال یافته است

1 ثانیه خوانده شده
0
0
274
در ماه گذشته میلادی بیش از 100 میلیون دلار از بیت کوین به اتریوم انتقال یافته است

اتریوم که حالا در حال تبدیل شدن به یکی از ارزهای محبوب دیجیتال است،‌ به نظر می‌رسد توانسته مقداری از معاملات بیت کوین را از آن خود کند و کاربران بیشتری را به سمت و سوی خود بکشاند. حالا بر اساس آمار و ارقام ارائه شده بیش از ۲۰ هزار بیت کوین معادل ۲۲۵ میلیون دلار امروزه در ارز اتریوم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این آمار در حالی به دست آمده که مقدار ارز انتقال یافته‌ی WTBC بیت کوین به اتریوم حالا به بیش از ۱۵ هزار رسیده است. اتریوم حالا بیش از ۹۶ میلیون دلار در ماه جولای رشد داشته که آماری خیره کننده به نظر می‌رسد. بیتکوین‌های توکونیزه شده که به بیت کوین‌هایی گفته می‌شود که بر روی سیستم‌های مالی دیگر بلاک‌چین‌ها فعالیت دارند هر روز در حال افزایش هستند. این آمار در ماه جولای به ۷ هزار بیت کوین توکونایز شده رسیده که نشان دهنده‌ی بیش از ۱۰۰ میلیون دلار انتقال از بیت کوین به اتریوم است.

در ماه گذشته میلادی بیش از 100 میلیون دلار از بیت کوین به اتریوم انتقال یافته است در ماه گذشته میلادی بیش از 100 میلیون دلار از بیت کوین به اتریوم انتقال یافته است

renBTC که دومین عرضه‌ کننده‌ی بیت کوین‌های توکونیزه شده محسوب می‌شود بیش از ۲ هزار بیت کوین را در اختیار دارد. امروزه از بیت کوین‌های توکونیزه شده بر روی ارز اتریوم به عنوان یکی از مهم‌ترین فرصت‌های دیجیتالی نام می‌برند اما باید منتظر ماند و دید چه آینده‌ای در اختیار بیت کوین و اتریوم خواهد بود.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

بیت کوین همچنان در بازه‌ی قیمتی ۱۱ هزار و ۵۰۰ دلاری معامله می‌شود

در حالی که هنوز تکلیف بسته‌ی حمایتی دولت آمریکا برای ویروس کرونا به طور کامل مشخص نشده است…