خانه اخبار آمریکایی‌ها تمایل زیادی به احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال ندارند

آمریکایی‌ها تمایل زیادی به احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال ندارند

0 ثانیه خوانده شده
0
0
610
آمریکایی‌ها تمایل زیادی به احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال ندارند

تحقیقات صورت گرفته نشان دهنده‌ی این هستند که ساکنان کشور آمریکا تمایل زیادی به احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال ندارند. نظرسنجی صورت گرفته از ۴۰۰ نفرتوسط شرکت سرمایه گذاری ارز دیجیتال Genesis نشان می‌دهد که تنها کمتر از ۲۵ درصد از این افراد موافق احداث بانک مرکزی ارز دیجیتال و کنار گذاشتن پول رایج کشور هستند و بیش از ۷۵ درصد با این موضوع مخالفند.

به هر حال، طی سال گذشته تاکنون به نظر می‌رسد طرفداران ارزهای دیجیتال افزایش بیشتری نیز داشته‌اند چرا که همین نظر سنجی در سال گذشته تنها آمار موافقان ۱۳ درصدی را نشان می‌داد و به نظر می‌رسد طی همین یک سال آمار موافقان ارزهای دیجیتال با افزایش دو برابری روبه‌رو بوده است.

در حالی که بیش از ۸۵ درصد از این افراد با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا بوده‌اند، به نظر می‌رسد مواردی نظیر کارهای غیر قانونی صورت گرفته توسط این ارزها و اقدامات نامناسب علت اصلی عدم اعتماد آن‌ها بوده است.

در این نظر سنجی به موارد دیگری نیز پرداخته شده بود. در واقع، به نظر می‌رسد بیش از ۳۸ درصد از این افراد دلار آمریکا را وابسته به مواردی نظیر نفت و طلا می‌دانند و آینده‌ی خوبی را برای اقتصاد این کشور پیش بینی نمی‌کنند.

ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین و اتریوم با به وجود آمدن پاندمی کرونا به محبوبیت بسیار زیادی دست یافتند و به نظر می‌رسد این افزایش محبوبیت همچنان ادامه دار باشد. طی روزهای گذشته شاهد نوسانات زیادی در ارزهای دیجیتال بوده‌ایم و باید منتظر ماند ودید آیا بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال باز هم روند صعودی خود را شروع خواهند کرد یا نه؟

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…