خانه اخبار بیش از ۱۰ هزار شرکت بلاک چین در سال ۲۰۲۰ در چین تاسیس شده‌اند

بیش از ۱۰ هزار شرکت بلاک چین در سال ۲۰۲۰ در چین تاسیس شده‌اند

1 ثانیه خوانده شده
0
0
751
بیش از 10 هزار شرکت بلاک چین در سال 2020 در چین تاسیس شده‌اند

پلتفرم اطلاعاتی بلاک چین LongHash‌ اعلام کرده که در سال ۲۰۲۰ بیش از ۱۰ هزار شرکت بلاک چین در کشور چین به وجود آمده‌اند. این در حالی است که بلاک چین و ارزهای دیجیتال با وضعیت ویروس کرونا اوضاع خوبی را نداشته‌اند و به تازگی با افزایش قیمت قابل توجهی مواجه شده‌اند.

براساس اطلاعات منتشر شده، آمار فعلی می‌تواند تا یکی دو ماه دیگر به آمار شرکت‌های تاسیس شده‌ی سال ۲۰۱۷ برسد. رکورد تاسیس شرکت در سال ۲۰۱۸ بود که بیش از ۱۸ هزار کمپانی بلاک چین در این کشور تاسیس شدند و براساس اطلاعات این پلتفرم تحقیقاتی، امکان رسیدن آمار امسال به سال ۲۰۱۸ بسیار زیاد است.

5c54b307dfc98a83316bbfa9c9889ecb 1024x755 بیش از 10 هزار شرکت بلاک چین در سال 2020 در چین تاسیس شده‌اند

آمار و ارقام منتشر شده حکایت از این موضوع دارد که بیش از ۸۴ هزار شرکت بلاک چین و ارز دیجیتال در کشور چین تاسیس شده‌اند که نزدیک به ۳۰ هزار مورد از آن‌ها هم اکنون فعال هستند. البته بسیاری از این شرکت‌ها با سرمایه‌ی بسیار کمی نزدیک به ۵ هزار یون معادل ۷۱۷ دلار وارد شده‌اند. این در حالی است که کمتر شرکتی سرمایه‌ی بالای ۷ هزار دلاری دارد.

دولت چین برای این که بتواند خدمات بهتری را ارائه دهد، سرمایه‌گذاری زیادی را در بلاک چین کرده است. بانک مرکزی چین طی سه سال آینده بیش از ۴ میلیون دلار برای سرمایه گذاری در پلتفرم بلاک چین دریافت خواهد کرد. این کشور بیش از ۲۲۴ پروژه بلاک چین را برای شرکت‌های بزرگی از جمله والمارت و Baidu در نظر گرفته است.

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
مطالب بیشتر از این نویسنده مصطفی رنجبر
بارگذاری بیشتر در اخبار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بررسی کنید

آموزش انتقال بازی های پلی استیشن ۴ به پلی استیشن ۵

پلی استیشن ۵ سونی مدت زمانی است که وارد دنیای کنسول‌های بازی شده و توانسته آماری خارق العا…